Ciddi/uzun ilişkisi olanlar: sevgiliyi kısıtlamak hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz kısıtlıyor musunuz?

Gizli Üye
Ciddi/uzun ilişkisi olanlar: sevgiliyi kısıtlamak hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz kısıtlıyor musunuz?

Benim 2 yıllık bir ilişkim var. Kız arkadaşımın erkeklerle görüşmesini istemiyorum. Hiç bir erkekle asla muhattap olmamalı, çünkü erkekleri çok iyi tanıyorum (ben de erkeğim). Erkeklerin kadınlardan farklı bir yapısı vardır. Bu yüzden iki cinsin de ihtiyaç duyduğu ve arzuladığı şeyler arasında fark var. Bir kızın giydiği mont ile ilgili fantezi kuran erkekler bile var.

Ben sevgilimin kız arkadaşlarıyla gittiği mekanlara karışıyorum bu konuda kısıtlıyorum onu ama o takmıyor. Yanlış yapıyorsun diyor. Ona göre ben ona her konuda özgürlük tanımalıyım. Siz hiç kısıtlıyor musunuz? Ben mi abartıyorum yoksa? Mesela her kızla samimi olmaması gerektiğini söylüyorum çünkü kızlara da güvenim yok. 16-20 yaşlarındaki kızların sohbetlerinin %70'i diğer erkekler hakkında oluyor.

Ne düşünüyorsunuz?
Ciddi/uzun ilişkisi olanlar: sevgiliyi kısıtlamak hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz kısıtlıyor musunuz?