Sevdiğinizi nasıl sahiplenirsiniz, onun sizi sahiplendiğini hissetmeniz için hayatınızdaki insan nasıl davranmalıdır?

Affedilmeyen u
Sevdiğinizi nasıl sahiplenirsiniz;onun sizi  sahiplendiğini hissetmeniz için hayatınızdaki insan nasıl davranmalıdır?
Sahiplenmek.. güzel bir duygu fakat; çiftler arasında belkide tam olarak anlaşılamayan şey bu olsa gerek.. İnsan severse sahipleniyor ait hissedince güvende hissediyor.
O benim deyince daha bir hoşuna gidebiliyor..
Fakat birisine ait olmak birisini sahiplenilmek işte bunu nasıl anlatmak gerekir karşıdakine, siz sevdiğinizi sahiplendiğinizi nasıl gösterirsiniz.
Peki sizi sahiplenmek isteyen sevgiliniz size nasıl davranmalı..
Bunu göstermek için ne yapmalı ya da ne yapması sizi mutlu eder..
Sahiplenilmek güzel bir histir bunu göstermek biraz maharet ister belkide basittir insanlar büyük anlamlar yükler..

Sevdiğinizi nasıl sahiplenirsiniz, onun sizi sahiplendiğini hissetmeniz için hayatınızdaki insan nasıl davranmalıdır?