Sevdigim Adam nisanlandi?

asikkadin1
2-3 sene evvel biriyle tanistim.
Sevgili degildik, oglanin sevgilisi vardi hatta. Ben buna gönlumu kaptirmis bulundum. Ama bu bana cok yakindi, benden 10 yas buyuk oldugu icin abi diyordum.
Ama bana seni seviyorum diyordu, özledim seni dedi.
Falan filan.
2,5 sene cok Pis seviyordum onu. Hic kimseyi ben öyle sevmedim. Oglan icin yapmadiklarin yok.
Oglanin Birsuru sevgilileri oldu, bana anlatti da bunlari.
Bana cok yakindi, yanimda otururdu. "Parfumum nasil" diyip dahada yaklasirdi. Cok sevdim. Ama bir kac ay önce nisanlandigini ögrendim.
Benim dunyam basima yikildi o Gun, Dunyam, beynim durdu o an.
Neye ugradigimi sasirdim. Ve hala aklima unutamiyorum. Ne yapmaliyim?
Sevdigim Adam nisanlandi?