• Sor
  • Bence

Sevdiğim kız evleniyor

3 yıllık bir ilişkiden sonra kendi isteği ile ayrıldı. Oysaki umut verip güven aşılamıştı. Çok sevmiştim heleki çok seven ve ilk sevgilisi olan bir... Daha Fazla

Güncellemeler:

En İyi Görüş

• "Yari yolda birakmak diye bir sey yoktur,yol orada bitmistir"Kisi icin yol orada sona ermistir yazik ki...Siz sonsuzluga uzanmayi umut ederken,o coktan umitlerini baska bir gökyüzünde sallandirmaya baslamistir bile.Ve sonra ansizin cekip gider...Insanlar menfaati bitince,doyunca birakirlar.Verdikleri güven,kurduklari hayaller,sözler batan günes misali dünde kalir,yitiiip gider...Iyilerse sözde kaybeder.Laf...Kazanandir iyiler,her durumda,her cagda.Neyin arkasinda ser ya da hayir oldugunu bilemezsiniz yasayana kadar...Görene kadar.Birakin gidenleri,herkes "layigini" bulur.Siz hayattan bezmeyin.Hic bir sey icin gec degildir ne olursa olsun.Dimdik ayaklarinizin üzerinde durun,geleceginizi yapin,insa edin.sarki ise buyurunuz: link

• ALLAH RAZI OLSUN...

• Öncekileri Göster
    • Hayat tecrübelerden ibaret ben bunu anladım. İnsan acısını ve hüznünü içinde sabır ile yaşadıkça inanın olgunlaşıyor kendini olgunlaştırıyor. Tabikide giden kaybediyor kalan ise yeni ufuklara yelken açabiliyor. Açabilirde , ben güçlü bir insan oldum evet bunuda acılarımın içinde körüklenmesine rağmen tutarak sabırla bekleyerek kendimi olgunlaştırdım. Çok teşekkür ederim... ^_^

• Rica ederim,ne denebilir ki... :) kutluyorum.

Kızlar Ne Diyor 6

• bence sevinmelisin öyle krkterli bir kızdan kurtulmussun abi dediği insana meylediyorsa hayır gelmez o kızdan.

• Benim üzüntüm ne kadar safmışım giden 3 yılım , tabikide yol erkenken bir insanın ne olduğunu gösterdi hayat bana tecrübe edindim. Ama kendinden 20 yaş büyük bir insana abim gibi babam gibi diyordu şimdi düğünleri var yaza benim hüznüm ise bundandır çok sevdiğimden haketmediğimden...

• Kişiliksiz işte boşver

• Öyle demeyelim bence , Tek taktir ALLAH'IN dır... ALLAH en iyi cevabı hayatta verecektir. Bunun dışında biz aciz kullara yargılamak düşmez.

• zamanla geçer... tek kalmamaya calıs ortamlara ak.. arkadaslarınla takıl tek kalınca ınsan dahada mutsuzlasıor link

• Her zaman sosyalim , asosyallikten uzak duruyorum. İnsan böyle durumlarda yanlız kaldığında ise çöküşlere geçiyor. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim...

• Çok teşekkür ederim

• allah yardım etsin

• o şarkıları dinlicegini git dua et bari allaha
      o şarkılar acıya acı verir başka birşeye yaramaz

• Öncekileri Göster
    • ya kardeşim insanın sevdiğiyle evlenmesi çok kötü bir durumdur
      allah yardımcın olsun, içimnde gelerek diliyorum bunu
      ne desem başka boş
      zamana bırak, herşey geliyor geçiyor
      insan herşeye alışıyor, allah büyük

• 8 nisanda ayrılmıştık. Son 3 haftadır iyiydim. Ayrıldıktan sonra hiç konuşmadı benimle. Son kez 2 hafta önce konuştuk bana adam ölümle tehtid ediyor her gün nüfus cüzdanını getir evlenelim diyor artık intiharı düşünüyorum dedi. Vicdanım el vermedi kızın abisi ile buluştum ve abisine tek tek anlattım durumu. Olaydan 1 hafta sonra kıza facebooktan yazdığımda ise kızın bana etmediği küfür kalmadı. Adam değilmişsin nankör herif şerefsizmişsin diye ben iyilik ettim kötülük buldum haketmedim ki

Erkekler Ne Diyor 7

• Abi ayağı...

• Evlilik ayağı...

• Çok sevdin ilk sevgilin oldu.Kazığı yedin oturdun.Burada çok değerli bişey kazandın adı Tecrübe bunun.Bidaha kolay kolay kimseyi sevemezsin emin ol.Arabesk slow dinleme canına yazık geri dönüşü yoksa senin için çok zor ama sil baştan bir düzen kur.Hayatta imkansız diye birşey yoktur.Bir gün güneş senin içinde doğacak.O günü bekle karşına farklı birisi çıkaracak dünyan alt üst olacak sen bile inanamayacaksın ama güneş muhakkak doğacak.

• Hayır tabikde geri dönüşü yok , Artık olamz tercihi o insndı. Tecrübe edindim. Ama diyorum ya 3 yılın içinde ne aldattım ne yalan söyledm çok sevdim değer verdim. Evlenme teklifi etti gizlice bundan 7 ay önce ki ozaman bu adam yoktu. Hep doğrularla yanındaydım ailelerden izinsiz nikah haramdır , hadi nikah kıydık sana sahip oldum 5 dakika sonrası belli değil ya bana birşey olursa sana ne olur derdim. ben mühendislikten mezun olayım herşey ailelerin izni ile zamanla olsun derdim. benim hüznüm bu

• Çok zor bir durum.Tam tersini yapsaydın bukadar olmazdı.Sallayıp keyfine baksan için bu kadar acımazdı.Emeğinin veya verdiğin değerin karşılığını alamamak olsa gerek bu.Onsuz da bir hayat yaşanacak illaki.sende yaşayacaksın tabiki.Ama en kısa sürede alışmaya bak.yoksa ciddi sağlık sorunları geçirebilirsin sadece psikolojik olmaz miden dahi kanar.

• Tam tersini yapsaydımi , o kızdan önce ailesi var kıza hep derdim ilk ailen sonra ben diye ve öyle ki ailesinin kızın üstünde büyük bir hakkı var. Ailesininde hakkına girmiş olacaktım. Kul hakkına girecektim. En azından öyle yapsaydım insanların taktirini kazanırdım. Yanlız ben böyle yaparak ALLAH'IN taktirini kazandığıma inanıyorum. En iyisini ALLAH bilir tabikide. Ama ben doğru bildiğim yolda her zaman dimdik yürüyeceğim. Bir insanı olduğu gibi kabullenmek ve öyle sevmek en iyisidir...

• link Geçmiş olsun kardeşim, gönlünce olsun herşey.

• Çok teşekkür ederim...

• ne demek.

• ALLAH sabır versin kardeş boşwer takma diycemde bende yaşadım senin drumunu sukut et ALLAHA bırak herşeyin en iyisini ALLAH bilir...

• Herşeyi gören ve bilen tek ALLAH'TIR beddua nedir bilmem , kötü söz bana yakışmaz... Tek ALLAH'A havale ediyorum ve sabırla zamana bırakıyorum çok teşekkür ederim...

• Rica Ederim Kardeş

• kızlar önce abi diyor sonra abi dedikleriyle evleniyor çok gördüm benzerlerini ve genelde kazık atmayı seviyorlar ruhlarında var

• Teşekkür ederim artık kimseye güvenmemeyi öğrendim...

• Ümit Besen-Nikah Memuru diyorum abi başka bişey demiyorum :D

• Teşekkür ederim bu şarkıyı arıyordum.

• takma kafana gerçekten değmez,kendine güvenin varsa daha iyisini bulursun

• Kendime her zaman güvenim var var olmasına da mesele yeniden bir başkasını bulabilmek değil. Mesele yeniden bir başkasını bulduğunda sevebilmek , aşık olabilmek ve güvenebilmek... Teşekkür ederim.

Yükleniyor...