Sevdiğim kız evleniyor

3 yıllık bir ilişkiden sonra kendi isteği ile ayrıldı. Oysaki umut verip güven aşılamıştı. Çok sevmiştim heleki çok seven ve ilk sevgilisi olan bir... Daha Fazla

Güncellemeler:

En İyi Kız Görüşü

• "Yari yolda birakmak diye bir sey yoktur,yol orada bitmistir"

Kisi icin yol orada sona ermistir yazik ki...Siz sonsuzluga uzanmayi umut ederken,

o coktan umitlerini baska bir gökyüzünde sallandirmaya baslamistir bile.Ve sonra ansizin cekip gider...

Insanlar menfaati bitince,doyunca birakirlar.Verdikleri güven,kurduklari hayaller,sözler batan günes misali dünde kalir,yitiiip gider...

Iyilerse sözde kaybeder.Laf...Kazanandir iyiler,her durumda,her cagda.Neyin arkasinda ser ya da hayir oldugunu bilemezsiniz yasayana kadar...Görene kadar.Birakin gidenleri,herkes "layigini" bulur.

Siz hayattan bezmeyin.Hic bir sey icin gec degildir ne olursa olsun.Dimdik ayaklarinizin üzerinde durun,geleceginizi yapin,insa edin.

sarki ise buyurunuz:

link

Soran beğendi
    • ALLAH RAZI OLSUN...

• Öncekileri Göster
    • Hayat tecrübelerden ibaret ben bunu anladım. İnsan acısını ve hüznünü içinde sabır ile yaşadıkça inanın olgunlaşıyor kendini olgunlaştırıyor. Tabikide giden kaybediyor kalan ise yeni ufuklara yelken açabiliyor. Açabilirde , ben güçlü bir insan oldum evet bunuda acılarımın içinde körüklenmesine rağmen tutarak sabırla bekleyerek kendimi olgunlaştırdım. Çok teşekkür ederim... ^_^

• Rica ederim,ne denebilir ki... :) kutluyorum.