1.91'i̇m 1.60-1.65 kiz çok gari̇p durur mu? takintim var kisa i̇stemi̇yorum yardimmmm?

Gizli Üye
Arkadaşlar ben 20 yaşındayım geçenlerde üniversitede bir kızla tanıştım ve daha önce hiç ilişkim olmamasına rağmen headshot attım sanırım direk aşık oldum. Fakat ben 1.91 ken kız 1.60 boylarında fakat gerçekten inanılmaz derecede seviyorum lütfen moral verin. O da çok seviyor. 20 dk öncede paylaştım yeterince moral alamadım daha çok gelsin daha çoook lütfeeen :D Kafamı aşağı indirip konuşmak istemiyorum...
1.91'i̇m 1.60-1.65 kiz çok gari̇p durur mu? takintim var kisa i̇stemi̇yorum yardimmmm?