Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Erzurumlu biriyle evlenmek nasıldır?

erzurumlu sevgilim var ben ardahanlıyım evlenmeyi düşünüyoruz acaba anlaşabilirmiyiz erzurumlular nasıl olur anlayışlımı vs vs vs :::::)

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Erzurum nasıl mı olur? Dadaş olur adamın dibi olur türk milliyetçisi olur böğrümün asi atmacası olur

kiz olsam ilk erzurumlulara verirdim hepsine sırayla veririm bütün şehre

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• bence önemli olan eğitim kültür ve bir birinize olan saygınız sevginiz.

0|0
    0|0
  • erzurumluyla zor :) ayrıca ben şuan ardahandayım..memleketiniz buz gibi..haziran 20 yaw montlamı gezilir be kardeşim..

0|0
    0|0
    • doğma büyüme istanbulum ardahanı bilemicem :D

• bilmeyeydim..bilemeyeydim keşke..dondum ya la..

• :D donnnn burda piştim ben ya la

• yok artıkk yaa :)) alakası olmaz ki benim tanıdık adanalıyla evlendi adanalıyıık der gelir diye düşündüm :) ama İstanbul efendisi gibi düzgün biri çıktı

0|0
    0|0
  • Binbir ananın doğurduğu var bilemessinki iyisini kötüsünü

0|0
    0|0
  • Ya sacmalıga bak erzulumlunun insanı baska mı oluyor hangı ırktan hangı topraktan olman onemlı degıl yeterkı ınsan ol kişiligin olsun...

0|0
    0|0
  • Topragım sayılırsın karsliyim bende erzurumlular bizim o tarafları pek sevmezler hatta yıllar önce bizim bir tane treni erzurumda durdurmuslar uyuzluk olsun die ama umarım siz iyi gecinirsiniz..

0|0
    0|0
    • işte bende bu yüzden soruyorum erzurum kars çok çatışmalı :D

• Öyle braz evet ama hepside birbirine düsman degil tabi burda erzurum hinisli bir arkadasım var kardesten öteyiz onunla eskiden erzurum ve bizim o taraflar cok catısmalıymıs dedigin gibi ailesi kendini gelistirmis biriyse sırf memleket yuzunden sana kötü gözle bakmazlar..

• Hele dadaş hoşumsan dolumusan boşmusan :D hard :D

0|0
    0|0
    • hahaha ..

• hihihi bende karslıyım hemşo... erzurumlular pek sevmez ona göre

• :D:D sıkıntı

• Geleneksek kızlar soruyorun en saçma sorular oscarına aday bir soru :))

0|0
    0|0
  • adamın dibi olurlar serttirler ama dikkat et tam maco tiplidir

0|1
    0|0
    • aynen öyle çok seviyoruz birbrmizi serttir ama korkularım var ailesi çok karışırmı bze

• umarım öyledir

• ins

• ardahanlıysan anlaşırsın yakın sayılır. erzurum çok tutucu derler bide krosu da çok ablam orda okudu adamlar hem tutucu hem de akşam 5 ten sonra öğrenci kızlara edepsiz laf atıyorlar. o tayfadan değilse sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • sen daha iyi bilirsin!

0|0
    0|0
  • Bunun Erzurumlusu Vanlısı Adanalısı mı var efendim? Sadece nasip işi bu... Ayrıca benim tanıdığım Erzurumlular babayiğit, efendi ve delikanlıydı.

0|1
    0|0
  • merttir,adamın hasıdır bu arada erzurumlu değilim ama bu arada bu kadar ciddi konuları genelleme üzerinden değil adamı araştırark yapın lütfen

0|1
    0|0
    • ben sdce fikir almak istiyorum tabi araştırmalar derin olucak :)

• hayırlıysa olsun ...

• amin

• iyiyse nereli olursa olsun ama kotuyse ayni yani onemli olan temiz kalpli olmasi

0|0
    0|0
  • Geneli anlayışlı olur, biraz da muhafazakar olurlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya evlenirken nereli olduğuna mı bakıyorsun Allah aşkına

0|1
    0|0
Yükleniyor...