• Sor
  • Bence

Erzurumlu biriyle evlenmek nasıldır?

erzurumlu sevgilim var ben ardahanlıyım evlenmeyi düşünüyoruz acaba anlaşabilirmiyiz erzurumlular nasıl olur anlayışlımı vs vs vs :::::)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Erzurum nasıl mı olur? Dadaş olur adamın dibi olur türk milliyetçisi olur böğrümün asi atmacası olurkiz olsam ilk erzurumlulara verirdim hepsine sırayla veririm bütün şehre

• süpersin :D

Erkekler Ne Diyor 15

• Binbir ananın doğurduğu var bilemessinki iyisini kötüsünü

• bence önemli olan eğitim kültür ve bir birinize olan saygınız sevginiz.

• erzurumluyla zor :) ayrıca ben şuan ardahandayım..memleketiniz buz gibi..haziran 20 yaw montlamı gezilir be kardeşim..

• doğma büyüme istanbulum ardahanı bilemicem :D

• bilmeyeydim..bilemeyeydim keşke..dondum ya la..

• :D donnnn burda piştim ben ya la

• Hele dadaş hoşumsan dolumusan boşmusan :D hard :D

• hahaha ..

• hihihi bende karslıyım hemşo... erzurumlular pek sevmez ona göre

• :D:D sıkıntı

• Geleneksek kızlar soruyorun en saçma sorular oscarına aday bir soru :))

• :dhaha çok kmksınnn

• yok artıkk yaa :)) alakası olmaz ki benim tanıdık adanalıyla evlendi adanalıyıık der gelir diye düşündüm :) ama İstanbul efendisi gibi düzgün biri çıktı

• ardahanlıysan anlaşırsın yakın sayılır. erzurum çok tutucu derler bide krosu da çok ablam orda okudu adamlar hem tutucu hem de akşam 5 ten sonra öğrenci kızlara edepsiz laf atıyorlar. o tayfadan değilse sıkıntı yok.

• sen daha iyi bilirsin!

• Bunun Erzurumlusu Vanlısı Adanalısı mı var efendim? Sadece nasip işi bu... Ayrıca benim tanıdığım Erzurumlular babayiğit, efendi ve delikanlıydı.

• inşallah öyledirler

• Ya sacmalıga bak erzulumlunun insanı baska mı oluyor hangı ırktan hangı topraktan olman onemlı degıl yeterkı ınsan ol kişiligin olsun...

• Topragım sayılırsın karsliyim bende erzurumlular bizim o tarafları pek sevmezler hatta yıllar önce bizim bir tane treni erzurumda durdurmuslar uyuzluk olsun die ama umarım siz iyi gecinirsiniz..

• işte bende bu yüzden soruyorum erzurum kars çok çatışmalı :D

• Öyle braz evet ama hepside birbirine düsman degil tabi burda erzurum hinisli bir arkadasım var kardesten öteyiz onunla eskiden erzurum ve bizim o taraflar cok catısmalıymıs dedigin gibi ailesi kendini gelistirmis biriyse sırf memleket yuzunden sana kötü gözle bakmazlar..

• merttir,adamın hasıdır bu arada erzurumlu değilim ama bu arada bu kadar ciddi konuları genelleme üzerinden değil adamı araştırark yapın lütfen

• ben sdce fikir almak istiyorum tabi araştırmalar derin olucak :)

• hayırlıysa olsun ...

• amin

• adamın dibi olurlar serttirler ama dikkat et tam maco tiplidir

• aynen öyle çok seviyoruz birbrmizi serttir ama korkularım var ailesi çok karışırmı bze

• Öncekileri Göster
    • umarım öyledir

• ins

• iyiyse nereli olursa olsun ama kotuyse ayni yani onemli olan temiz kalpli olmasi

• Geneli anlayışlı olur, biraz da muhafazakar olurlar

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya evlenirken nereli olduğuna mı bakıyorsun Allah aşkına

• bakıyorummmmmmm

Yükleniyor...