Sizce ölçülerim nasıl? Patates bana yardımcı olur mu?

Gizli Üye
Ölçülerim 84-62-90. aAa yani önden bakınca kalın, yandan bakınca dümdüz olan kızlardan değilim. Yani kalçam falan çıkık ama offf latin kızları gibi olmak istediğimi fark ediyorum bu günlerde:S

Göğüs çok umrumda değil de kalçam daha büyük olsa ama bacaklarım kalınlaşmasa:S:S

Patates yiyince popo büyüyormuş öyle mi? Yiyim mi ne yapayım.

Bu başlığı da açarak iyi mi ettim kötü mü ettim blmiyorum. Neyse kızmayın ama.

Son zamanalarda takıntı yaptım bu konuyu. Sizle de paylaşayım istedim.

Sizce ölçülerim nasıl? Patates bana yardımcı olur mu?