Arkadaşlar kız arkadaşınız süper bir mini etek giyip resmi de faceye atsa sorun olur mu?

merak ettım sızce normalmı degılmı? yanı super mını etek gıyıp o resmı kapak foto yapması bakıs acınızı degıstırırmı?

Güncellemeler:
arkadaslar erkek arkadasımın eskı kız arkadası bana korkunc seyler yazdı kıyafetıme laff ettı turbanlı degılım ama acık secık gıyınmedıgım ıcın laf ettı bende onun fotosuna laf ettı super mını etek gıyerek oranı buranı sergıleyerek bu ısler olmuyo bocek kafalıyım oldumu dedım erkek arkadasımın aılesı acık okadar olmadasa sımdı tutmus onlarada gelır bu laf dedı heryerde paylasıp duruyo zor durumda kaldım:( erkek arkadasım bana alınırmı bılmıyorum kız asırı acık super mını askılarla benım kıyafetı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• güncelleme için not: yanlış yapmışsın. insanları giydikleri kıyafetler yuzunden yargılamak dogru değil.

• ama o baslattı bana hakaret edıp durdu kıyafetlerımede

• kimin baslattığının önemi yok ki .. yanlışı kim yaparsa yanlıştır.

Erkekler Ne Diyor 36

• böyle düşünceye sahip biri zaten hiç sevgilim olmaz

• Kalan saçlarımda yanar itfaiye çağırın.

• Gıkım çıkmaz. Face sayfasına deli gibi övgüler yazarım. Ancak sanal haricinde hiç bir bağlantımız kalmaz. :-)

• bildiğin tokatlarim . Ha benım uyardıgım halde atmıssa zaten artık herhangı bırıdır.

• giy canın ne istiyorsa. bakış acısı değişenle ne işin var. çulla çaputla.

• olmazmı ama sen biliyorsan kabullemişsen ayrı

• Sen öyle bir şey yaptın galiba?

• acayip morelimi bozar. işin sonu ayrılmaya kadar gidebilir.

• bacaklarını kırarım onun

• sorun olmaz, napayım öleyim mi öyle fotoğraf attı diye, bende başka kızlara arkadaşlık teklifi gönderirim olur biter. facebook kullanmıyorum ama herhalde en iyi karşılığı bu olurdu.

• konumuzla alakasını çözemedim güncellemenin, senin yaşın kaç?

• üvey babası olurum onun

• Femene üye mi olmaya çalışıyorsun diye sorarım eğer yok derse ağzına terlikle vururum pat pat.

• giymesine karışmam ancak öyle bir fotoğrafı sanal aleme koymasına karışırım o kadar geniş biri yoktur bence

• O tip bir kızla zaten beraber olmam ben. Öyle birşey yapan kızın ne olduğu bellidir.

• ya şimdi azını burnunu kırmam onun için sorun olmuyorsa tabikide koyabilir neden koymasın :D şaka bir yanada ayıp ya senin bir sevgilin var arkadas millete daha ne otranı buranı teshir ediyosun ki

• senin sevgilin doğuş gibi saksıyla poz verse sorun olur mu ? ki bir çok saksı mini etekten daha uzun :)))

• Tabii ki olur. Bu nasıl bir mantalite lan kız arkadaşım mini etekleri giyicel millet fotoğrafı beğenip aaa canım çok tatlı çıkmışsın, çok güzelsin ya, bebeğim çok güzelsin şeklinde yavşak yavşak yorumlar yapıcak bizde erkek diye ortada dolaşıcaz öyle mi ? Biz erkeğiz p**evenk değil. İsteyen geri kafalı desin isteyen çağdışı ben giydirmem yok illa giyerim ben diyorsa ufaktan s.ktirip gider.

• yurtdışında olsa hic karışmam ama turkiyedeistiyosan fake bir hesaptan yap dene nasıl yorumlar alıyorsun

• Kesinlikle değiştirir. Benden önce ona bakanlar o resmi görenlerin fikri değişir. Göstermekteki maç ne yani? Ne bacaklarım güzel bakın mı? Ben özgürüm mü ne yani mesaj ne? o*yum mu ne bu mesaj yani! Siktiri çekerim o kıza!

• başını dişle ... dişleeee

• olur tabi olmaz mı olur muı :D

• tabii ki olur

• ayrılırdım olsa ama

• hic sorun olurmu yaw ne demek alt tarafı süper mını bı etek yanı dımı

• Amac?

• direk ayrılırım ister sevgilim ister nişanlım ister evli oldugum kişi sadece sosyal paylaşım sitesi değil yani hertürlü dağıtırım onu :)

• Önce hayatımdan sonra da faceden silerim.

• ayrılma sebebbimiz olur

• olmaz. yanımda güzel ve alımlı kadın taşımayı severim.. face'te de olması sorun değil.

• uçan tekme atarım. konuşurum kaldırmassa ayrılırım

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...