Sevgilim aldattıgımı düşünüyor?

Merhaba arkadaşlar. bir iş ortamında ilk önce bi evli bayan benim telefon numaramı aldı. Çağırdı eşya alicam yardımcı olur musun anlarsın diye gittim... Daha Fazla

Güncellemeler:
Düzeltiyorum. Evli olan bayanın evine gitmedim. dışarıda grüştük mağazaya gidecektik beraber eşimde gelicek dedi ama tek geldi.

En İyi Görüş

• İş ortamında tanışdığın kadının evine gitmen olabilecekleri tahmin edip kabul etmen anlamına gelir ayrıca neden sana böyle bir davetde bulundu İş yerindeki kız senin elini tutup sarılabilecek cesareti nerden buluyor .Belkide senin hareketlerin konuşmaların karşı tarafa cesaret veriyor böyle ilişkilere açığım sinyali veriyorsun .Yapsanda yapmasanda kendine sakla .İlişkinizin ciddiyeti de önemli bu durumda ama yaşınız henüz küçük .Ne yapabilirsin gerçekleri söyle eğer inanmıyorsa sana hala güven olmadan ilişkinizi sürdüremeyeceğini söyle

• oncelikle kendilerine seslenirken abla diye hitap ediyordum hatta kendileri benim bir ilişkimin kız arkadaşımın oldugunu biliyorlardı hersey bir anda oldu yani ne biliyim..