• Sor
  • Bence

Bu görüntü sizce normal midir

ulu önderimiz ATATÜRK İzmir de yunan bayrağını kaldırtmış üstüne basmamıştır.Elhamdulillah müslümanız ama bayrak üstünde namaz görüntüleri oturan görüntüleri sizce normal mi karşılanmalı link

Güncellemeler:
hayvan terli :D
link

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Yer yüzü seccade olarak tanımlanıyor Kur'an'da çimlerin üstünde çıplak betonda namaz kılanlar var illa ki seccade olacak diye bir kaide yok yani bayrağı ayaklar altına almaya gerek yoktu...Not: Koyunlar bunları bilmez .

• takmışsınız bir koyun koyun adam akıllı cevap bile veremiyosunuz.

• Öncekileri Göster
    • yok başka kelime bilmiyosunuz da..

• ozman bana sataşma !

Kızlar Ne Diyor 10

• bu görüntülerin montaj ya da eylemcilerin yapmış olacağını düşünüyorum.ki başbakan üstüne basa basa miting öncesi bayraklar göğsümüzde başımzıın üstünde olmalı derken kalkıp ta böyle yapıcaklarını düşünmüyorum. daha öncede Atatürk resminin paspas olduğunu gösteren görüntüler vardı ve montaj olduğu ispatlanmıştı.

• babakanın her söyldiği doğrumu ? imam yyalanlıyor ertesi gün sürdürülüyor ne isse

• Öncekileri Göster
    • yakında alıcak aasağı amerika zaten merak etme :D ortadoğudaki görevi bitmek üzere amerikayada kafa tutar simdi 2002 de askerlerin basına cuval gecirildiğinde amerikaya one minite diyebildiği gibi :D

• mahallenin muhtar değil o bir başbakan.sadece ülkeye değil dış ülkelerle de itibarı var.bunu farkedemeyen insanlara bir şey denemez zaten ..

• sunuda dusunun bayragı sevmeyen bayragı elınde tutmaz bile.. benec yanlıs bı davranıs değil.

• siz cenazenin üstüne basıp namaz kılıyormusunuz bayrak şehit cenazesinin üzerine konuluyor bayrak şehitten bile değerli bir kavramdır saçmalamayın

• sacmalamaıyorum.kendi fikrimi söyledm.seninde fikrine saygı duyarım.

• link Turk bayragi fobik insanlarin getirdigi duzenleme. Varligindan rahatsiz olan, namaz kilip yuceltiyormus. Hadi oradan. Kime ne yutturmaya calisiyorsunuz bilsem. Mitingte car car her yerde bayrak.Yemiyoruz bu hareketleri.

• Fem dersanelerinde siniflardaki turk bayraklarini da namaz kilmak icin mi indirdiniz diye sorarlar adama. Oyle bos bos bakarlar iste.Her yer basbakan.Hulooog.

• Tamam da madem Müslümansın adamın içindeki duyguyu bilmeden böyle ahkam kesmek ne kadar doğru? Belki de adam " bayrağım benim için seccade kadar önemlidir. " diye düşünüyordur ne diye adamın günahını almaya kalkıyorsunuz bilmem... ondan sonra Müslümanız...Atatürk'ün basmama durumu ayrı bu ayrı.

• Yahu namaz kılmak iyi hoş güzel ama bunların niyeti ibadetlerine yerine getirmek değil ki ortalığı karıştırmak .. '' Aaaa bak Akp liler namaz kılıyo meydanlarda , Chp liler de çapulcuyuz diye dolaşıyolar '' dedirtmek .. Atatürk'üm gibi olamaz kimse <3

• Doğru ayaş olamaz onun gibi kimse :))))))

• Öncekileri Göster
    • Doğru sözü ederim kim olursa o d...su peygamber falan mi sanıyorsunuz?

• esila engelle şunu tayyip şerefsizini peygamber yaptılar mitinge gitmeyi sevap yapanlarla muhattap oluyorsun ya uğraşma bunlar anlamaz

• adi bir iş için kullanmışlar gibi verilen tepkiye şaşırıyorum biraz.Müslümanlar için seccade de çok kutsaldır.. namaz dışında yerlere serilmez.. kimileri bayrak gibi öpüp başının üstüne koyup kaldırır.Beni rahatsız etmedi!

• MAKARNA CI :D koyun

• Öncekileri Göster
    • araplarda bizi sattı ama savasta arkadasım hani müslüman kardesliği ?

• sana göre öyle! midas

Sembolcülüğün ne dine , nede milletlere faydası vardır!

• öküz altında buzagı aramayın.

• Koyunun altında arıyoz .

• Öncekileri Göster
    • Hangi kelimeyi kullanacağımı sana soracak değilim sende bana sormuyosun öyle değil mi?

Tartışmanın alemi yok kolay gelsin .

• Bunlar ayının altında tavşan bile arar

• kıllı sakallı cemaatçilerden ne bekliyorsun

• demekki bayraklarını seccade kadar kutsal bulmuşlar. iyi birşey bence onlar için.

• umarım öyledir ama sanmıyorum

Erkekler Ne Diyor 13

• Daha önceki mitinglerinide gördük bunların bir tane bayrak yoktu şimdi bayrakları kutsal yaptılar gerçi dini sömürenlerden bayrağa saygı beklemek abes kaçar

• link sen kutsalını çöpemi atıyorsun sahtekar hepsi

• Dini kullanan insanlardan ne beklenir ki şaşırmadım

• bu kılların dinleride bu kadar vatan sevgileride bunlardan anca kıl olur kıl

• o değil de atatürk'e laf edenlere zenci çüküm <3

• Bunda birşey yok namaz temiz yerde kılınır dinimiz bunu emrediyorsecde niyetine değil o temiz diye üzerinde ibadet yapılıyor saygı duyulur bu goruntuye sizler kaldı kötü laf yok ya laf olsun diye..Ulu önderi ayaşın teki dini ne bilsin o hiristiyanlara imrenen bir kişilik onu bosu boşuna abartmayın

• ararlar vallaa

• Öncekileri Göster
    • atamız olmasaydı annelerimizde olmazdı o yüzden ulu önder atatürk hakkında doğru konus arkadasım önce saygıılı ol

• Hadi be ata tek mi savaştı a üzerinde
      bizim türk ordusu yattı içti oda tek falan mi savaştı mantikli düşünün biraz

• Bos bos provoke etmeyin milleti musluman olarak o bayraga secde etmekle gurur duyarim ben gurur ayak altina alip ezmek değil ya da terorist basiyla yan yana asmak değil secde etmek ortaligi karistirmayin o bayraga alni i koydugunda Allah ile en yakin mesafeye gelmek gururdur bence

• bende müslümanım bayrağa saygı duymak üstüne basmayı gerektirmez.laik ülke kavramını bilmemek değil öğrenmemek ayıp

• Ya aga adamlar namaz kılıyor beee...Atatürk'ü Allah'tan, bayrağı ibadetten büyük görmeyi bir bırakın. İçlerinde namaz değil de bayrağı ezmek varsa bişey diyemem. Onun da hesabını soracak biz değiliz. Adamın içini açıp bakamıyoz.

• orada parti bayrakları da var.onun üstüne bassın ecdadımın kanı üstüne değil

• Parti bayrağı yetmemiş işte. Hoş tam bakmadım ama. Yani yahudi değilsin hristiyan değilsin budist değilsin. O din senin de dinin. Burda bağırıp çağırınca da bir şey olmuyor. Bak bişeyleri başaranlar Taksim'i aldı. Klişe site politika sohbeti gibi burası.

• Rahatsiz olmadim goruntuden

• ceketimi koyar kılarım yinede bayrak üstüne basmam

• Sen kılda bizde helal olsun diyelim degilmi?

• şöle düşün o bayrak Amerikan bayrağı olsa o adam namaz kılmazdı :) bu bence ona gösterdiği saygı tabi onun anlayışı farklı olabilir bu turk bayrağını ayaklar altına aldı demek değil

• İnanç ve miliyetçilik çatışsın.

• Seccade namazda temizlik sembolüdür.Temiz yerde namaz kılınır ve iş bitince saygıdan katlanıp güzel bir köşeye konur.Ayak altında olmasına aldanma orası Allah'ın huzurudur.

• ceketi kirlimi ceket sersin bayrak değil

• Oldu söylerim..Birde türk bayrağını kıçına don(mayo) yapanlar için bir soru sor.
      Senin için fesat...

• Oturmuyor namaz kılıyor.Bayrağı onurlandırmış işte adam kötü bir niyeti yok.

• oturan görüntüler de var

• Münferit olaylardır onlar.Bayrağa saygısızlık yapan zaten İslamiyet'ten nasibini almamış demektir.Ama üzerinde namaz kılınmasında hiç bir sakınca görmüyorum.Zaten o bayrak şehitlerin kanıyla ortaya çıktı.Şehitler bu ülkede küffarın değil Müslümanların egemenliği olsun diye canlarını verdiler.Görseler gurur duyarlardı kanlarının boşa akmadığını düşünürlerdi.Bunu kimse inkar edemez.Ayrıca Tayyip Erdoğan'ın Nato toplantısında yaptığının Atatürk'ün yaptığından farkını açıklayabilecek var mı acaba?

• tiplere bak bildiğin terörist.islam terörizm dini olduğu için bunları normal karşılamak lazım tabi.

Yükleniyor...