Ne onunla ne onsuz ne yapacağım ben?

DUYGUSALOGLAK

Ne onunla oluyor ne onsuz ne yapacağım?
Arkadaşlar 9 aylık bir ilişkim var. O kadar karman çorman ki kafam bazen nefes alamadığımi hissediyorum. İstediğim sade güzel anlayış dolu bir ilişki ama bir türlü beceremiyorum. Kız arkadaşım aşırı sinirli. Her tartiamamiz kavga ile sonuçlanıyor ve her iki günde bir kavga ediyoruz. O İstanbul da ben izmirdeyim. Ailelerimiz görüsüyor nişanlanmak istiyoruz. Aslında benim kuşkularım var. Sevgilim eğlendiğimiz de bu sorunların yanı tartışma ve kavgaların yanyana geldiğimizde biteceğini söylüyor ama benim bu konuda kafam karışık. Mesela onu çok seviyorum fakat onca kavgadan sonra duzelmeyen bumerang gibi tekrar eden problemlerin ardından inanasim gelmiyor bir şeylerin düzeleceğine. Çünkü birçok kavgamiz onun erkek gibi kavga etmesinden dolayı sivri dilli oluşundan dolayı gerçekleşiyor. Yani seven insan naz yapar ya o öyle değil trip falan atar o öyle değil bildiğin kavga ediyor ters konuşuyor ve aşırı ileri gidiyor. Hayatimlar bitanemler siliniyor dümdüz konuşmalar başlıyor. Benim onun üzerine düstügüm kadar düşmüyor. Eskiden bilirdi hatalarını özür dilerdi. Şimdi hatasını anlattigimda. Benim Allah belami versin benim hep ben suçluyum lar la konular karman çorman oluyor farklı mevzulara gidiyor içinden çıkılmaz bir hal alıyor ve kimse hatasından ders almıyor. Birkaç kez ayrılmanın eşiğine geldik sozler verdik defalarca ama bir hafta geçmeden gene aynı vurdumduymazliklara ve bahanelerin arkasına sığınmaya başlıyor. Ama sorsan beni çok seviyor anlamadım gitti. Bana öğret diyor herşeyi fakat eksiklerini söylediğimde de ne yapmamı soymenden nefret ediyorum falan demeye başlıyor. uyardigimda benden sıkılmaya başlıyor. Ama evlenmek istiyor deli gibi. Kavgalardan sonra artık yoruldum sıkıldım bunalıyorum artık lar çabası.
Güncellemeler
+1 yıl
Benim de hatalarım oluyor kiskancliklar falan ben ilgi meraklısı bir adamım ama kendimden de bahsedersem uzun olur. Kısaca onu çok sevdiğimi biliyor ona şiirler yazarım yukarıdaki gibi durmadan ilgilendigimi göstermek için cabalarim ama ben bunları yaptıkça onun bunlardan etkilenmemesi de canımı sıkıyor. Sogukkanli bu konularda sanki. Birbirimiz için değiliz gibi şeyler dönüp duruyor kafamda. Çünkü ben erkek gibi kavga eden kadınları pek sevmem ve bazen düşününce çok itici geliyorbu dvranslar
Güncellemeler
+1 yıl
Tabiki tartisacak yanlışları söyleyecek ama olması gerektiği gibi. Devamlı aynı hatalari yapıyor ilgisizlikler vurdumduymazliklar anlamadım ben bu işten birşey. Bir de çok şık kavga ettiğimiz için birbirimize karşı iyice kabalasmaya başladık. yani seviyoruz ama artık sevgimizi bile ezip gecebiliyoruz.
Ne onunla ne onsuz ne yapacağım ben?