Rahata alışıp sıkıntıya gelemeyen? birini çok seven ama sevgili olmayı istemeyen? varsa da ayrilan?

Gizli Üye
Bazıları o kadar çok yalnız kalmıştır ki sevgilisinin olması ona yük gibi gelir. Alistigi duzeni arar. Aslında sever de kizi/erkeği ama yapamaz. Sizinde başınıza geldi mi, sırf bu yüzden sevdiğiniz kişiyi kaybettiniz mi? Sonrasinda pişman olduğunuz oldu mu?
Rahata alışıp sıkıntıya gelemeyen? birini çok seven ama sevgili olmayı istemeyen? varsa da ayrilan?