Hoşlandığım çocuk kahve falımda çıkmış. Gelip benimle konuşacakmış?

Gizli Üye
Geçen ks da biri yazdı. Hoşlandığım çocuk gelip benimle konuşacakmış... Kahve falı bakmasını bilenler kısa olsa da baka bilir mi? Bu sizden en son isteğim olacak. Lütfen... Zor durumdayım...
Hoşlandığım çocuk kahve falımda çıkmış.Gelip benimle konuşacakmış??
Güncellemeler
+1 yıl
Yaaa offf ama yaaa
Güncellemeler
+1 yıl
Zordayım... lütfen...
Hoşlandığım çocuk kahve falımda çıkmış. Gelip benimle konuşacakmış?