Sınıftaki bir kızla sürekli bakışıyoruz. Bende o na karşı boş değilim ne yapmalıyım?

onuryaş15
Okulların açıldığı günden beri kız sürekli beni kesiyor bende ilk zamanlar hiç birşey yapmıyordum ama son 2 haftadır çok fazla göz göze geliyoruz. Kızdan da hoşlanmaya başladım birde kızla sürekli tartışıyoruz mesela canım manyak gıcık diyor. Sınıftaki yaklaşık 10 kişi kızın bana aşık olduğunu söylüyor, kızda duydu bunları ama bişey demedi. Dün de kıza sordum "benimle neden uğraşıyorsun" diye kızda bunumu söyleyecektin diye bozuldu gitti, sanki benim onu sevdiğimi duymak istiyormuş gibi. Gidip kızla onu sevdiğimi konuşayımmı?
Sınıftaki bir kızla sürekli bakışıyoruz. Bende o na karşı boş değilim ne yapmalıyım?