• Sor
  • Bence

Bir ilişkide erkekleri en çok hangi konular sıkar?

İlişkıde herşey çok güzel giderken bir anda her şeyin sarpa sarıp bitmesinin nedeni acaba sorulan sorular,konusulanlar mıdır?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ben söyleyeyim sana hani kızların bana bugün erkekler baktı ışte yiçeklerdi nerdeyse laf attılar falan filan demesi acayip sıkar beni

Erkekler Ne Diyor 10

• ilgi göster süreklimesaj at ne zaman arıycan romantizm..bunlar bayık..

• Beni sıkan konu, ufacık sorunları, büyük bir sorun gibi görmeleri...

• "bana neden aşkım demiyorsun erkut?""saçımı hangi renge boyatayım aşkitom? - sarı-ama hani sarıları aptal oluyordu? sen bana ne demek istiyorsun aptal mı?""tonguç bakar mısın hangi kıyafeti alayım bu mu? bu mu?-şu-ama o beni kilolu gösterir. ne yani kilolumuyum ben?"sonunda kapının yeri tarif edilir. yol verilir ve gidilir.

• eski sevgilileri

• sıkıcı kızlar bence :)

• kafamız şişiyo karı dırdırıyla ondan olabilür ;) bıkıyoruz detaycılığınızdan

• ewlilik muhabbeti, ailemle ne zaman tanışacaksın muhabbeti, ha birde hamileyim muhabbeti

• sürekli erkeğin konu açması kızın sadece ":D:D .d :))) :((" tarzı tepki vermesi

• kızın kötü geçmişiyle ilgili bilgi eline geçmişse bitebilir

• 1kendi ailen ilah gibi benimkini avam gibi görmen bilip bilmeden yorum yapman2bana yalancı muamelesi yapman3zırtpırt ağlaman bunu alışkanlık yapman4herşeye evham yapıp büyütmen galiba bu salgın5özür dileyip aynısını tekrar yapman6konuyu birtürlü kapatmaman6devamlı kabahatine karşı kabahat aramannot:bu sen değilsin hepiniz bunu yapıyor ya da bir çoğunuz

Kızlar Ne Diyor 7

• guzel bir neden.

• Öpüşmeyince karışıyo ortalık :D

• Benim şöyle olmuştu ben her şey çok güzel gidiyor diye düşünürken meğer o mutsuzmuş ve aşkımı yarıda bırakıp gitti böyledir belkide :/

• Ota b.ka bahane bulup kavga çıkartır,trip atrsan sıkarsın.

• sürekli hereşye kıskançlık yapmak sürekli kız sohbetlerini gündeme getirmen alışverişti makyajdı. sürekli ailevi konuları açmak

• onların sıkılmadığı bişey mi var?

• amaann şimdikiler sıkıya gelemiyo ki emek vermim ilgilenmim bunaltmasın beni özgür bıraksın hiç bişe beklemesin benden istiolar karsılıgında da kızdan sonsuz sevgi ve sadakat bekliolar.daha cook beklerlerr

Yükleniyor...