Boşanma sonrası erkek psikolojisi hakkında...Boşanmış erkekler neler yaşar?

Boşanma sonrasında erkekler daha çok zorlanır derler, ne kadar doğrudur bilemem. Siz ne düşünüyorsunuz, bir boşanma veya uzun süreli bir ilişki... Daha Fazla

En İyi Görüş

• evet kötü hisseder, eski eşin ağır depresyona girmiş olabilir, yorumlarını okuduğum kadarıyla.

ama seninde artık onun hakkında bunları düşünmemen, kendi hayatına odaklanman gerekir. senin kendini düşünmeyip eski eşin hakkında sorman ilginç geldi doğrusu..

çocuk yok sanırım, olsaydı dertler katlanırdı.

• Haklısın, aslında kendi hayatımı düşünüyorum, süper bir işe başladım mesela, arkadaşlarımla sürekli görüşüyorum yani kendim için bir şeyler yapıyorum. Eski eşim hakkında soru sorma nedenim ise, hadi itiraf edeyim, yaptıkları o kadar çok gururumu kırdı ki ve sonrasında bir dönem ben çok kötü hissettiğim dönemde o kadar hiç etkilenmemiş umursamamış gibi davrandı ki açıkçası o da üzülsün en azından bir parça olsun kötü hissetsin istiyorum. O nedenle fikir almak istedim.

• sanırım o da üzülüyor. benim fikrim bu yönde. umarım ikinizde hayatlarınıza daha iyi yerlerden devam edersiniz