Çok erkek bakıyor ama sevgilim yok. Neyi yanlış yapıyorum?

Bi açıklık getirelim :D 18 yaşındayım.. gittiğim ortamlarda hep ... havalı derler ama hiç de değilim.. anlamadım gitti ya

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Güzel kızlar erkeklerin cesaretini daha çok kırar.Daha büyük arzu olur içlerinde fakat daha az cesaretleri olur.1.Sevgilisi vardır böyle kız boş kalırmı2.Kız beni beğenmez dalga geçerse3.Kız ortalıkta kıyamet koparırsa4.Reddedilme5.Kendine güvensizlikGibi bir çok neden sıralanabilir.

• böyle ciddi cevaplar mutlu edıyor. ilginç yaa valla çözümü yok mu yani

• Öncekileri Göster
    • aşk doktorum ol ya çok güzel yazıyosun

• Neden olmasın :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Profilde uyguladığınızı hayatınızda da uyguluyor iseniz güven vermiyorsunuz demektir .

• ya hemen üüye olmak için 18 yaşında olduğumu burda belirtmezdim kimden neden korkcam ki?

• Sana bakan erkege tebessüm etmezsen nasıl gelsin ki. Güzellik bazen görecelidir. Bazense etkisinde kalınası biri. Ve etkilenen erkek de kolay kolay yaklaşamaz cünkü ekseninde dönddükce savrulur gider.

• tebessüm etmeyi severim öyle asık surat değilimdir hocam

• Öncekileri Göster
    • Gereksiz kelimeleri dersindeki hocana karşı kullan bence. Yargılama degil yadırgama meraklısıyım. Senin güzelligin yada nasıl biri oldugundan cok ; hatta asık suratlı olmandan cok davranışlarının bu sekilde oldugundan gelen giden olmaz. Davranışlarını biraz düzelt. iyi şanslar ufaklık

• yorumlar için teşekkür.

• Senin nasıl birisi olduğun kadar kendini karşıdaki insanlara nasıl ifade ettiğinde önemlidir. Sen onlara kendini "havalı kız" görüşünü ortaya çıkaracak şekilde ifade etmişsin demek ki.

• :(( yürüyüşümden kaynaklanıyo biliorum :((

• Yürüyüşünden mi ? Açıklar mısın biraz

• bence sen daha 15 yaşında bile değilsin yalancıııııı

• kimseyi inandırma çabam yok :)

• anlıyorum ama hala yalan söylüyorrsun asıl kişiliğinle dolaşırsan ortalıkda daha yararlı insanlar tanıyablrsin bu senin için daha iyi olablr ok :)

• hı hı

• böye tiplerin nasıl olsa sevigilisi vardır, olmasa bile çok peşinde takılan vardır bize bakmaz düşüncesi :D

• :(( bu da paspal ol düşüncesine çıkıyo..

• Öncekileri Göster
    • kısmet işi böyle şeyler

• evet hayırlısı

• Havalı derler ya... ordan sonrasını ben de anlamadım

• havalı mı diyolar acaba görenler anlamında :)

• Havalı oldugunu biliyorsun işte.
      Uzak durma sebebimiz...

• aslında saçma ama cidden etkisi vardır.. burnu yükseklerde gezmem ama asla..

• Çirkinsindir.

• öyle miyimdir :D

• gelirler gelirler merak etme. :)belkide çekiniyorlardır senden..

• bilmiyorum hocam değişik bi hal ve sinirim bozulmaya başladı sevgilisi olmayan arakdaşlarımın arasında nerdeyse bi benim :D

• Öncekileri Göster
    • rica ederim ne demek :) bunlar gelip geçici şeyler...sen keyfine bak..aşk kapını çalar bugun yada yarın..ama evde ol hee :)

• öff :D ehehe

• gelgelim güzelim diyorsunda bu tabiri kullanan erkekleri de merak etmiyor değilim..gel gelelim her güzel kızada teklif edilecek diye bir durum yoktur yani

• güzel kıza teklif edilcek durumdan çok aslında burda olayın hiçliğine vurgu yaptım..

• her güzelin bir alıcısı vardır :)

• :)) o da güzel

• yaş 30 35 mi hocam?

• 18 hocam

• Öncekileri Göster
    • Bakar bakar merak etme bakmassa iyice yaklaş yine bakmazsa git yanına kafasını tut ve gözlerine odaklanmasını sagla...O an aşık olacaktır

• kafasını mı tutuyum :D yok artık

• buraya yazıp da oralarda havalı oluyor olmuş olabilirsin demiş olmak için olabilir miyim.:D

• değişik bi cümle..

• Öncekileri Göster
    • yorumun için teşekkür ederimm haklısın.

• rica ederim ben de benden bi fikir alabildiğin için teşekkür ederim.

• Teklif ediyorum.

• :))) böyle insanlar lazım ya

• Öncekileri Göster
    • @sins kusura bakarım.
      @soran Ben çok yanlış gelmişim panpa. Kusura bakma.

• takıl sen

• çok güzelse kesin sevgilisi vardır sözü geldi aklıma :)

• yorum yok.. ama çok güzel de değilim bence

• ya, 'güzelse sevgilisin vardır'dı söz.. bilmem ki.. belki bir gülümseme falan bekliyorlardır harekete geçmek için.. olabilir mi?

• gülümseme kahkaha çok yaptığım şeylerden :D

• şişme.

• olur

• Demekki millet takılıyor sana. Ciddiye alma =)

• azcık pasaklı takıl:d

• bunu bi arkadaşım daha önermişti :D

• denemekte yarar var ozaman:d

Kızlar Ne Diyor 9

• bende güzelim bacımm ama bana bakıp bakıp kalkıp tanışmaya gelmeyen hakkında ki genel düşüncem,çok soğuk bi tip olmamdan ileri geliyo bence soguk ve ters durdugumdan korkuyolar benden..sende de öyle bi durum olabilir

• olabilir tabi dışardam görmiyorum kendimi :/

• Öncekileri Göster
    • yok sitem ediyosun şeklinde anlamadım zaten sözlerinide,seni çok iyi anladıgımdan yorum yaptım bende.kişiliğini değiştirmek değilde ben zamanla sevimli suratlı bi insana dönüştüm yani hayatımdaki değişimler buna sebep olduda nekdar soguk dursamda artık daha sevimli bi tipim :))) ve insanlar daha kolay iletişim kurma çabasına girebiliyolar artık benimle

• çok güzel hatasını kabul eden insan benim için en değerli insandır zaten sen de kabul edip daha iyi olma yolunda çaba göstermişsin ve karşılığını almışsın ne mutlu :D darısı bana inş.

• Havali saniyolardir o yüzden gelmiyolardir

• Gülümse gülümsemenden yüz alıp cesaretlenmeyen erkek yok

• teşekkür ederim derya

• herşey güzelllikle bitmiyor. erkek kadından daha farklı şeyler bekler örneğin zor bir kız olmayı dene. basit bir kız gibi her dakika abartılı gülme. mantıklı hareket et. erkek zor kız sever.

• erkek zor kız mı sever :D etrafımda hiç öyle değil ama yorumuna saygı duyuyorum espriyi severim her dk değil ama sık sık gülerim gülmeyi severim çünkü

• Öncekileri Göster
    • kesinlikle son yorumun benim için o kadar doğru ki.. çok teşekkür ederim

• önemli değil...

• Çirkin ve şişmansın öyle değil mi?

• üfff çirkin olsam burda işim ne .D çirkin şansı olurdu:D

• Elbette bir gün kendine itiraf edeceksin. Ayıp değil.

• çirkin de olabilirim burda güzelim diye bişe demiyorum ama bütün sevgililer de dünyanın en mükemmeli değil. soruya hitap edelim

• Olu olur

• güzellik görecelidir :)

• mutlaka..

• ucuz malın alıcısı cok olur.. kimse gelemesin daha iyi..

• söz için çok teşekkür ederim :D

• O tabir de bulunan kişilerin yalan söyleme ihtimallerini gözden geçirdin mi?

• +1 :D

• bu belli bi grup değil çoğu grup yani.. yalan sölicek insanlar belli olur. ve potansiyelimin bende farkındayım

Yükleniyor...