• Sor
  • Bence

Erkeklerin sevgilisinden beklentileri nelerdir?

bir erkek sevgiisnden nası beklentiler içindedir. örneğin evlilikle ilgili konusmalar onu sıkar mı. Ya da bir erkek ağır başlı ve zor bir kadını mı... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Bir erkek tabiki cıvıl cıvıl bir bayan ister.Bayanlar erkeğe umut,mutluluk,huzur verirler.Ve bunu en çokta onlar yapabilir.Bir erkek sevgilisinden ilgi ister.Bir çocuk gibi sevilmek ister.Erkek bayanlar için genelde ilişki içinde dayanak noktası gibi görülür.Güçlü kuvvetli beni koruyan kollayan sahiplenen gibi.Durum böyledir ama onun içindeki çocukta ilgi ve avutulmak ister bir bebek gibi.Ve bunu sevgilisinden iyi kimse hissettiremez ona.Erkeği bağlayan büyük etkenlerden birisidir bu sevgilisinden çocuk gibi ilgi alaka görmek.Bunun tadını inanın bir başka yerde tadamaz erkek.

• harika bir yorum :) Ama kızlar genellikle (bnde dahil) erkeklerin fazla ilgi görünce şımaracağı görüşündeler. sence bu duğru mu ?

• Öncekileri Göster
    • Bu arada teşekkür ederim :)

• önemli degil :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Zeka , dürüstlük , anlayış , hoşgörü , ilgi ve alaka .

• Güzel bir soru sormuşsun.İlk başta sadakat ve güvenilirlik gelir.Bunların olmaz olmazı saygıdır.Saygı yitirildiği zaman cıvıklık başlar.Cıvıklık demek çok eğlenmek demek değildir yanlış anlaşılmasın.Şahsen cevap vermeyi iyi bilen saçmalamayan tarayan birisini isterdim.İstikler bitmiyor.İnsanlar buldumu hep daha fazlasını istiyor maalesef.Onun için karşımdakinin bana " tamam artık daha ileri bir seviyeye geçemeyiz " dedirtmemesi lazım.Bıla bıla bıla...Saygılar.

• Haklısın :)

• sevgi ve sadakat

• eğlenebilyrsm gerisi boş.

• Huzur yeterli. =)

• Bu kişiye göre değişir, erkeklerin istekleri saymakla bitmez ben bir kaç tane sayayım gerisini diğer cevap veren arkadaşlar getirsin.Dürüst olsun , sadık olsun, fazla sıkmasın , ağır başlı olsun

• çünkü erkekler cıvık kızlarla sadece eğlenirler, ağır olan la ise evlenirler doğrumuyum :)

• Kızlarda serseri erkeklerle gezer.Olgun erkeklerle efendi erkeklerle evlenirler

• bu hayatın kuralı. doğru olan da bu. serseri veya cıvık briyle evlenirsen mutlu olamazsın..

• Kucaklarına oturması. :D

• Erkekler o kadar basit varlıklar değiller. Kişilikli olan erkek de çok.

• Kucağa oturmak kişilik zafiyeti değil ki :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...