Bir erkeği kendinden nasıl soğutabilirsin?

Gizli Üye
4/5 aylık iyi, fena olmayan bir ilişkiniz var. Çocuk sizi çok seviyor, ama sizin ona karşı hissettikleriniz onunki kadar güçlü değil. ve onun canını uzatıp daha fazla yakmak istemiyorsunuz..

bitirmeye çalıştım izin vermedi, nasıl onu kendimden soğutabilirim.. Yardım lütfen :(
Güncellemeler
+1 yıl
ilk iliski basladiginda hersey guzeldi, gecmis hakkinda bir kac tartismalar yasandi. ve istemeden elimde olmayaraktan.. sogudum.
Bir erkeği kendinden nasıl soğutabilirsin?