Sevgilimin aldattığını düşünüyorum ama ispatım yok, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
yardımınıza ihtiyacım var sevgilimin beni aldattığını düşünüyorum ama ispatım yok bu nedenle sevgilime sanki onun beni aldattığını duymuş gibi davransam yani ortaya yem atsam bakalım ne cevap vercek diye bu şekilde anlarım beni aldatıp aldatmadığını sizce nasıl bir plan etkili olurmu konuşurken ne dyim ona daha inandırıcı olması için
Güncellemeler
+1 yıl
lütfen dalga gecmeden cevap verin
Sevgilimin aldattığını düşünüyorum ama ispatım yok, ne yapmalıyım?