Vücut yağ oranını düşürmek için simit yemek?

Arkadaşlar merhaba şöyle dıştan bakınca çok mantıksız gibi görünebilir tıpkı bende olduğu gibi ama simitin besin değerlerine bakınca vücut yağ oranını azaltmada çok mantıklı geldi. şöyleki 100 gr simitte 1,6 gr yağ 53,4 gr karbonhidrat ve 10,5 gr protein bulunuyor. Yani yaklaşık yağ miktarının 9 katı kadar protein? Yanlışmı düşünüyorum sizce ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• zayıflamak için kardiyo yapıcaksın yemeklerini bununla yiyeceksin link

• haha :) kardiyoyu sabah kahvaltıdan öncemi sonramı önerirsin?

• Öncekileri Göster
    • haklısın ama gün içerisinde tansiyonum felan düşüyor şekerli birşeyler yemezsemde gözüm felan kararıyor. sen ne önerirsin kahvaltı olarak?

• haşlanmış yumurta 4 tane ikisinin beyazını ye sadece ikisinide tüm

Kızlar Ne Diyor 4

• yanlış düşünüyorsun simit karbonhidrattır

• bir bilene sormak lazım bilemedim ama yağ oranını düşürmek için yürüyüş yapsan düzenli ve tempolu su tüketiminide arttırsan sonuç alabilirsin

• evet ama prof. sporcu olduğumdan bunlar yeterli olmuyor. 3-4 ay içerisinde yüzde 15 olan yağ oranını 7 8 lere çekmem lazım

• Öncekileri Göster
    • teşekkür ederim sağol birde sana yeşil çay öneririm uyku kaçırsada yağ yakıyor diye duymuştum araştırmakta fayda var

• teşekkürler kullanıyorum zaten yeşil çay. senin uykunu kaçırıyorsa sabah erken saatlerde iç bence daha iyi olur

• olabilir bak

• simit yemek çok aman aman etkili bir yöntem değil

Erkekler Ne Diyor 3

• simit karbonhidrattır ama bir insan için en kötü karbonhidrattır o yüzden yeme bence

• duyduğuma göre yedikten 5 dk sonra sindirilip hemen kana geçiyormuş.peki yedikten hemen sonra spor yapsak mesela bisiklette çok kalori yakılıyor. simitten aldığımız kaloriyi ya da herhangi bir kötü karbonhidrattan aldığımız kaloriyi kullanmışmı oluyoruz?

• hayır yemekten kaçın daha sağlıklı karbonhidratlara yönel ve yine sporunu yap

• ucuz ya abanın simite.

• ucuzlukla alakası yok severek yediğim bir yiyecek diye. herkesin vazgeçilmezi vardır benimde o parayla ne alakası var

• ne biliyim paşam.yazdık işte.

• güzel fikir

Yükleniyor...