Ağzını açmadan sadece dudaklarını oynatarak öpüşme olur mu? Diğeri iğrenç geliyor tiksiniyorm. Bu öpüşmeden sayılır mı?

Gizli Üye
Ben çok titiz bir insanım. Kimsenin çatalından bardağından içmem. Ellerimi bir yerden gelince falan hep yıkarım. Dişlerimi hep fırçalarım uykudan kalkar kalkmaz. Neyse işte bence öpüşmek pek güzel birf şey değil yani o dil falan değiyor ya çok kötü bence tükürük falan. Sevgilim de öpüşmek istiyor ama bizimkisi hep 3 sn falan sürdü. Ve Ağzımı açmadım ben sadece dudaklarımı biraz oynattım ama onda bile bir tükürük geldi ben de yutmadım tükürdüm ondan gizli. Hastalık falan varsa geçer diye korkuyorum pinpirikliyim biraz.
Ağzını açmadan sadece dudaklarını oynatarak öpüşme olur mu? Diğeri iğrenç geliyor tiksiniyorm. Bu öpüşmeden sayılır mı?