Bugün benim doğum günüm bugün eski sevgilimin profiline baktım beni engellemişti bugün engeli kaldırmış?

Gizli Üye
Bugün benim doğum günüm eski sevgilim beni engellemişti bugün baktım engeli kaldırmış düne kadar engel vardı ama hala bişey yazmadı sizce doğum günümü kutlamak için mi kaldırdı engeli. Ama öyle olsa WhatsApp telefon filan var faceden neden yazsın ki gerçi WhatsApp dan da engellemişti ama ordan da kaldırmış engeli sizce amacı ne? Ayrıca da bu hayatta çok yalnızım doğum günümü kutlar mısınız 😔😔
Bugün benim doğum günüm bugün eski sevgilimin profiline baktım beni engellemişti bugün engeli kaldırmış?