Böyle bir mesajı görüldü yapıp cevap yazmayan biri değer vermiyor mudur?

Sinxxx
Bir zamanlar hayatımı kurtardı diyebilirim. Onu sevdiğimi biliyor ve arada mesafe olduğu için sevgili durumlarını istemiyor. Arkadaştan da öteyiz ama sevgili değiliz dedi. bir süre soğukluk girdi aramıza, biraz konuştuk ve ben bir mesaj gönderdim. Görüldü yaptı. Erkekler neden sır kutusu gibi? Dertleri ve sorunları var ve anlatmak istemiyor. Bu soruyu gizliden paylaşma gereği duymuyorum ve sadece dalga geçmeden, mümkünse kırmadan yorum yapmanızı istiyorum.
Böyle bir mesajı görüldü yapıp cevap yazmayan biri değer vermiyor mudur?