Vazgeçilmez olmak için ne yapmalı?

Bir kız vazgeçilmez olmak için ne yapmalı? Erkeklerr? Peki ya erkekler vazgeçilmez olmak için ne yapmalı? Kızlaar? :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 18

• Hiç bir şey ve hiç kimse vazgeçilmez değildir.

• Yok öyle bir dünya.. yok öyle bir hatun :)) felsefesinden yola çıkarak; her şeyden vazgeçebilecek kadar gözü kara olabiliyorsan vazgeçilmez olma şansın var, bir ihtimal sadece ;))

• buda iyiymiiş :)

• Vazgeçilmez olmayı araştırmamalı mesela.

• hiçbişey yapmamalı çünkü hiçbir kız vazgeçilmez değil

• Sevmeli ama çok belli etmemeli,bide gözleriyle beni kendine bağlasın al sana vazgeçilmezlik ;)

• oldu o zamannn :)

• olduğu gibi olmalı doğru kişi onu bulur.

• iyiymiş

• Kusura bakma ama böyle birşey yok Bu saplantı bağımlılık gibi birşey oluyor ki ve bu da bir hastalıktır Ölüm'e napıcaksın o zaman diyelim vazgeçemediğin kişi öldü Kafayı mı yiyceksin ya da sen de mi ölüceksin Biraz kendi iyiliğimiz için mantıklı olalım lütfen.

• :D tamam demedim bişey :D

• Ben sadece ortaya sorulan birşey'e ortaya cevap verdim Kimseyi itham etmedim Genel konuştuğum ortada Tabiki de herkesin kendi düşüncesi , ben gayet sakinim sen meraklanma.

• biz böyle bişey var diye idda etmedik sakin. herkesin kendi düşüncesi

• Kimse vazgeçilmez değildir.

• belkidee

• mezarlıklar vazgeçilmez insanlarla dolu. vazgeçilmez diye bir şey yok. yeri gelir bir tek sözü bile insanı silebilir.

• senin düşüncen saygılarımlaaa :)

• hayattan aldığım en büyük derslerden biri hiç bir şeyin vazgeçilmez değil olduğudur.

• ben genel olarak söyledim. yani hayatın her safhasında geçerli, ebeveynler hariç tabi. ayrıca canı yanmayan insan duygu yoksunudur bana göre :)

• canın yanmış..

• vazgeçilmez kız yoktur. naaparsa yapsın :)

• :D :D

• aynen öyle :) kimlerden vazgeçtik
      bu da benden sana gelsin :D
      link

• diyosuun :D

• kaçan kovalanır kaçsın kovalayalım.

• hıımm :D

• tabi kişiye bağlı kaçılmıycak erkeklerde vardır karşılaşmamaşındır kaçılmayacak kızda vardır arkanı döndünmü kaparlar;)

• bunun dışında kimse vazgeçilmez değildir bı kızı bı kız bir erkegide bir erkek unuttur ancak :)

• Öncekileri Göster
  • düşüncelerini koy ortaya dik kafalı ol

• nasııl

• kızın bekaretini alcanki peşini bırakmasın yoksa kızların gözü cokk dışarda malesef erkeğine sadık kız yok denecek kadar az

• ah be şekerim hayatta hiç kimse vazgeçilmez degildir öyle oldugunu sananlar sonunda çok kötü bir depresyondan davetiyeye sahip olurlar :D

• ahh aha :D belkideee

• Burun deliklerim temiz der gibi fotolar çekinmesin.

• Zekası, güzelliği ve sesi yerinde olmalı...

• hııım :)

• Adam akıllı sevsin yeter

• evet bu olur

• Adam olanı adam akıllı sevse yeter diyeyim ozaman ?

• keşke sadece öyle olsaa

Kızlar Ne Diyor 3

• Kimse vazgeçilmez değildir :)

• Kimse biz değildir :)

• Her iki cinste de kaçan kovalanıır

• cinsel amaçlı olmasın utansın hatta öyle konu açmaya efendi olsun

• doğru söylüyorsuun

Yükleniyor...