Dökülmüş saçları yeniden çıkaran bir ilaç bulan Türk dermatolog hakkında bilgisi olan var mı?

reklam olarak algılanmasın lütfen netten aradım ama bulamadım haberi yayınlanmamış henüz .. benim çok önemli bu akşam atv haber de bir türk dermotolok saç kökünü çıkaran bir ilaç bulmuş onun haberi vardı .. bu ayrıntılar yetmiyor bulamıyorum haberi detaylarını izleyen varsa söyleyebilir mi özellikle de dermatoloğun adını ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• prof dr meral şaşoğlu :)) kullanıcı yorumlarını okudum.ilk bioxin gibi ama sonuc yine aynı.bu kimi kullanıcılar da fayda görülmez iken bazıların da fayda görülmüş.ürünü kullanacaksanız set halinde almanızı tavsiye ederim.

• o zaman onunki hikaye cünkü ben kullananları biliyorum

• bu akşam ki oydu..emin ol..ATV de cıktı ve cok önceleri FOX Tv de.

• bende onu okumustum ama bu akşamki o değildi galiba. birazdan ismini bulur sana söylerim

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 2

• öyle bir yöntemmi varmış hemde türkmüymüş?

• yıllar önce çıkmıştı televizyona hatırlamıyorum hiç adam 1 saatte saç çıkarttı

Kızlar Ne Diyor 6

• lütfen olsun böle bişey ya :( saçlarım düküldüğü için psikolojm bozuldu nerdeyse :(

• doğru bende gidiyim en iyisi ne yapalım :(

• folixir miş ama biri dedi ki işe yaramıyor :s ben kararımı aldım p.tesi doktora gidicem o bi baksın kafayı yiyicem yoksa .. sende git bence

• evet ben de izledim 6 aylık kullanım sonunda saçlar tamamen çıkıyor. hatta haberde bir örneği gösterdi, başlayalı 2.5 ay olmuş ve neredeyse kapanmış adamın kafası. ama dermatolog çalışmasını yeni tamamlamış. piyasada bulunması zaman alır.bu arada yeni çalışması da sivilceler üzerine olacakmış.

• link
      videosunu bile buldum :D

• evet oydu ya .. adını hatırlıyormusun doktorun ?

• ölmüş saç hücresini nasıl dirilticek o ? saçmalık

• Henüz oyle bir ilac yokmuş bildigim. Fakat dünkü gazete haberine göre birkac yıl içinde satılabilecekmiş...Bence reklamını yapmış soyledigin dermatolog...

• sana saçları dökülen biri olarak söyliyeyim sorunun ne olduğunu bilmediğin sürece bulduğun bütün çözümler geçicidir benim sorunumu bulmam 5 senemi aldı eğer saçın dökülüyorsa git cildiyeye (dr iyi olsn ama) tahlil yaptır kanında ne eksik nerde ne arza var bul ona odaklan eğer bunlarla vakit kaybedersen hem parandan hem saçından hemde zamanından olursun :)))

• gidicem zaten .. kel kalmadan kurtarayım kendimi :)

• dene bakalım memnun kalırsan bıze de soyle

Yükleniyor...