Nasıl geçer bu aldatılmanın acısı? Aldatıldım hemde en acısından

aldatıldım çarşamba günü 1 hafta oldu sevgilimi 1 senedir birlikte olduğum sevdiğim ve sevildiğimi zannettiğim adam tarafından aldatıldım. ona karşı kin sinir ne biliyim negatif duygular beslemem gerekirken içten içe hala onu özlüyorum. sabahları uyandığımda hala aklıma gelen ilk kişi o. neden böyle oldu ben bu kadar aciz birimiyim iki kere mesaj yazdı cevap vermedim gerçi ama " sana yapmamam gereken bir şey yaptım sen bunu haketmemiştin herşey için çok çok özür dilerim umarım beni birgün affedersin sen inanmasanda ben seni gerçekten çok sevdim hoşçakal yazmış. onu evinde başka bi kızla yakaladım kızla 4 gün önce tanışmış lar. bana yazdığı o güzel mesajlardan kızada yazmış kıza hep evlilikle ilgili konuşmuş. ben oraya gidince bide çıktı gitti kızı ve beni orda bıraktı bütün cam eşyaları kırdım döktüm sinirden. benim ikimze aldığım hediye fincanlarla kızla birlikte kahve içmiş benim eşyamı ona kullandırtmış çok zoruma gitti nasıl geçer bu aldatılmanın acısı.

Güncellemeler:
ay bide kızı istanbul evlilik diye bi siteden bulmuş bende üye oldum pazar günü de bana da mesaj yazmış profiliniz i okudum uyumlu yönlerimiz var sakıncası yoksa tanışabiliriz diye cep telini yazmış bu pislikğin resimlerini şehirdeki tüm billboard lara yapıştırıp altına kocaman kızlar bu adamdan uzak durun bu tam bir pislik hali hazırda birsürü sevgilisi var yazmak istiyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Oturduğu apartmanın girişine resmi bulunan bir kağıt yapıştırın , kağıda "resimdeki şahıs cinsi sapıktır dikkat" yazın .

Erkekler Ne Diyor 10

• Sen onu geberte bilrsin.

• unutmak ve zamana birakmaktan başka birsey yok.

• Olumlu yerinden bakarsak doğru zamanda doğru yerde bulunmuşsun. Ya yakalayamasaydın, evlenseydin durum daha kötüydü. O yüzden bırak üzülmeyi mutlu ol. Eleman düşünsün kaybettik diye...

• geçmiş olsun...

• gecmıs olsun bosver takma

• Uzak dur, ve neden aldatıltım diye düşünme

erkek işte !

• Geçmiş olsun.

• Geçmiş Olsun yaa Üzüldüm wallahi,Ama Bu tür Adi Herifleri Tanıdıkça Doğru İnsanı Bulman Kolaylaşacaktır,umarım...

• uzak dur.

• teşekkür

• +1

• zamanla unutursun,şuan zaten onu hatırlaman ,aklına gelmesi ve özlemen normal..bir anda herseyi unutamazsın,zamanla düzelirsin arkadaşım,hoşçakal.

• anlıyorum senı affetme derım çünkü affetsende aklında hep şüpheler olacak

Kızlar Ne Diyor 10

• demeki sade yatak var onun aklinda cittiy iliski ariyorum diyip kandiriyorlar iyiki yakaladin yoksa bir cok kizi kulanip iclerindede birini secip evlenecekti

• Boyle insanlari vurmak lazim yaa

• Allah düşmanımın başına vermesin..

Tam bir yıkım..

Ama dik dur eğilme yaptıgı yanına kalmaz elbet çıkar ahın,etme bulma dünyası..

layık oldugun insanlarla mutlu ol inşallah

• evet büyük bir tramva

• Allahından bulsun

• sen çok şanslıymışsın ki gözlerinle gördün ve yakaldın.inkar etme şansı yok.ben biliyorum aldatıldığımı ama kanıtlayamıyorum.aynı snein duruma benzer bir durum.arkadaşlık sitesinden mesaj gelmiş kız demişki hadi yeni msn ni ver yoksa görüşemiycez.ve bana o adresin şifresinin çalındığını söylemişti.tesadüfen girdim adresine de gördüm.ve bu site paralı bir site ben konuşamadım bile hem erkek hem bayan olarak girdim siteye ama nafile.sen en azından eminsin şüphe insanın içini kemiriyor.kızla yalnnız kalınca ne yaptı kız.ve iğrenç bişey acaba seni biliyormuydu yani beraber olduğu kişinin bir sevgilisi olduğunu biliyormuydu ki

• kabus yaa birde bırakıp gitmiş seni kızla rezil bir durumda yakaladın tabi yüzü yok

• sen nasıl görüştün peki nasıl bulabildin kızı bende buldum ama konuşamıyorum para ödemediğim için

• hayır kız beni bilmiyodu zaten kızın ödü kopmuş. bu sitede paralı bi site bugün bile bu siteye girmiş. pislik yaa kendimi çok kötü hissediyorum.

• Pisliğin tekiymiş.Gözyaşlarına değmez.O kızın tek olduğunu sanmıyorum.Allah'a havale et.

• Cidden bir delik uğruna baya düşmüş abi sevgilin. Evlilik muhabbeti nedir yani herkesle. Normal partner şeysi olsa anlarım da. Cidden adi bir davranış yani. Kın kın kınadım.

• boşverrrr adam pisliğin önde gideni baksana.

• Ah canim... benim nilufer cicekleri onunde o nu cektigim resmini sevgilisine gondermisti sevgiliside saga sola asmisti resmini o kadar zoruma gitmistiki...

Daha sevgiliyken aldatan adamdan hayir bekleme zaten, evlenince ala sini yapar.

Su anda da onu ozlemiyorsun aslinda 1yildir yasadiklarin aliskanliga donmus o aliskanliklarini ozluyorsun, attigi mesajda tamamen sucluluk duygusundan atilmis bir mesaj sen haketmiyordun daha iyilerine layiksin v.b erkeklerin en iyi savunma yontemleridir, gercekten sevseydi degil aldatmak baska bir kadin aklinin ucundan bile gecmezdi.

Asla affetme, şu ankiaci dolu hislerin zamanla gececektir ama affedersen ilerde ayrilmak icin mazeret arayan sen olursun, ve bir seyi 1kere yaparak affedilen bir daha affeder dusuncesiyle bir daha yapar sadece cok daha dikkatli davranir yakalayamazsin surekli suphe ile yasarsin.

• :(((

• tabiki ya o gece ben evde bekliyordum onu bana sende kalıcağım dedi saten o kızı bırakıp benim yanıma gelicekti ben tesadüf evden çıktım yoksa evde saf saf onu bekliycektim. oda o kadının koynundan çıkıp benim koynuma giricekti düşündükçe mideme kramplar giriyor.

• O tam bi şerefsiz uzak dur ! bu tipler böyledir herkese aynı şeyi atar. bence hep aldatılmışssın ilkkez yakalamışssın sadece. kesinlikle uzak dur ! Allah'a şükret kurtuldun diye.

Yükleniyor...