Nasıl geçer bu aldatılmanın acısı? Aldatıldım hemde en acısından

aldatıldım çarşamba günü 1 hafta oldu sevgilimi 1 senedir birlikte olduğum sevdiğim ve sevildiğimi zannettiğim adam tarafından aldatıldım. ona karşı kin sinir ne biliyim negatif duygular beslemem gerekirken içten içe hala onu özlüyorum. sabahları uyandığımda hala aklıma gelen ilk kişi o. neden böyle oldu ben bu kadar aciz birimiyim iki kere mesaj yazdı cevap vermedim gerçi ama " sana yapmamam gereken bir şey yaptım sen bunu haketmemiştin herşey için çok çok özür dilerim umarım beni birgün affedersin sen inanmasanda ben seni gerçekten çok sevdim hoşçakal yazmış. onu evinde başka bi kızla yakaladım kızla 4 gün önce tanışmış lar. bana yazdığı o güzel mesajlardan kızada yazmış kıza hep evlilikle ilgili konuşmuş. ben oraya gidince bide çıktı gitti kızı ve beni orda bıraktı bütün cam eşyaları kırdım döktüm sinirden. benim ikimze aldığım hediye fincanlarla kızla birlikte kahve içmiş benim eşyamı ona kullandırtmış çok zoruma gitti nasıl geçer bu aldatılmanın acısı.

Güncellemeler:
ay bide kızı istanbul evlilik diye bi siteden bulmuş bende üye oldum pazar günü de bana da mesaj yazmış profiliniz i okudum uyumlu yönlerimiz var sakıncası yoksa tanışabiliriz diye cep telini yazmış bu pislikğin resimlerini şehirdeki tüm billboard lara yapıştırıp altına kocaman kızlar bu adamdan uzak durun bu tam bir pislik hali hazırda birsürü sevgilisi var yazmak istiyorum.

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

  • Oturduğu apartmanın girişine resmi bulunan bir kağıt yapıştırın , kağıda "resimdeki şahıs cinsi sapıktır dikkat" yazın .

    0|0