Arkadaşlar yardımcıı olun tecrubelerinizi benimle paylaşın..

benım ıkı hafta ıcersınde bı 5-6 kılo vermem lazım hatta daha fazlası da mumkunse olsa ıyı olur :) arkdslar yardımcı olun..ıkı hafta sonra tatile gidiyorum, kıyafetlerime bakarken farkettim ki gecen sene gıydıklerım olmuyo cok moralım bozuldu kılo aldıgımı farkedememısım. 2 gündür 2 bucuk lıtre su ıcıyorum ıcınede bır cay kasıgı ıngılız karbonatı atıyorum. gunde bır dılım cavdar ekmegı yıgıyorum oda kahvaltıda. porsıyonlarımı baya az tutuyorum. ıkı gundur yürüyüş yapıyorum bır saatlıkve evde basen, bacak,karın egzersızı yapıyorum ama 10 dakıkalık. daha fazlasına dayanamıyorm :)he bide sabah ilk işim bır cay karıgı corek otu cıgneyıp bır su bardak suyla yutmak oluyor. bu gıbı puf noktaları bılıyorsanız benımle paylasın lutfen. daha yapabışcegım ne var soyleyın bende uygulayayımm

Güncellemeler:
1 65 boyum. 67 de kılom olmus ://

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Boy ve kilonu alabilir miyim?

• Basen bölgende fazlalık var karındada biraz.Beyaz unlu gıdalardan ve tatlılardan uzaklaşman şart.Akşam 8den sonra birşey yememen gerek.denizde gideceksin sanırım.

• soruyorsun bolede yardım edecek cevabı vereceksın umarım :D

• bel 75 basen 104

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• BU HALİNLEDE GÜZELSİN...:)

• yağlı yeme ve daha çok meyveyle beslen

• Bol su iç kalori hesabı yap günde 2000 kalori yakarsın en az! Sende 2000 kalorinin altında almaya çalış zayıflarsın 1000-1500 arası alabilirsin

• 7'den sonra hamur asla yeme, meyveye yönel. Bol bol sudan vazgeçme. Egersizlerini sabah aç karnına yap.

• Yat yat yat.. Sonra tecrübe ara.. Yok öyle. :D

• az ye çok zıç:D

Kızlar Ne Diyor 4

• 2 haftada anca 2 kilo verirsin fitness ile bile :(

• Spor yap. Ayrıca 2 haftaya 5-6 kilo zor ve tehlikeli.

• Su ic ve yuru :)

• Su içmeye devam günde 2 litre.akşam 7den itibaren sadece yoğurt ve sebze tüket.bak meyve demedim dikkat et.ve sana çok büyük bir püf noktası,hareket etmek için bahane ara.ya mesela ben bana bir şey söylendiğinde üşenmeden direkt yaparım ya da markete giderim ve her gittiğim yere tempolu giderim.yani hareket etmek için bahane bul o kadar

Yükleniyor...