• Sor
  • Bence

^^Gitme, kaybedince daha çok seveceksin^^ ne düşünüyorsunuz bu söz hakkında?

^^Gitme, kaybedince daha çok seveceksin^^ ne düşünüyorsunuz bu söz hakkında? bence ayrılık ancak bu kadar güzel tarif edilir.

En İyi Görüş

• Kayıp pişmanlıktır...Eğer sevse gitmezdi zaten, daha çok sevmesi gibi bir durum söz konusu değil ...Sadece pişmanlığın verdiği bir çarpıntı acı çekme var buna da 'daha çok seveceksin' denemez ... Olsa olsa daha çoooooooook pişman olacaksın denir...

• bence sevdiğinin farkında daha cok wardıgın icin cekiyorsn o acıyı pişmanlık cektirmez

• Öncekileri Göster
    • seven gitmez onda hem fikirizde sen bunu zorlarsa adam gider gidincede acısını ceker sen olsanda olmasanda o içindeki seni yaşatarak acısını ceker ve o içindeki onun için bambaşka olur ve seni daha cok sevmeye başlar egerki sonrasında seninle barışırsa seni içindeki sene benzetemezse eger biranda soğumaya başlar..

• Herkesin kendince doğruları haklı sebepleri vardır.. Ne diyeyim :)

Kızlar Ne Diyor 14

• Dur bir dinleyim :)

• daha dinlemedin mi

• Tekrar dinleyim demek istedim :)

• :)

• dogrudur. sevdigin birsey surekli elinin altinda olunca kiymetini anlamazsin. nezaman gider birden kiymette biner, cunku biraktigin yerde onu bulamazsin. senin olmadigin icin gozune daa iyi gelir. ister istemez belki sonraki sevgilinle veya sadece gozlemlediklerinle kiysslarsin. fark edersin ki onun kadar seni.kimse sevmeyecek onun gibi kimse olamaz. iste o yuzden sevmeye baslarsin. ama bunu baskasiyla mutlu olurken degil, mutsuz olunca anlarsin

• Pişman olacaksın gidince diyor aklıma getirdin dinliyim hemen :)

• link '' Şimdi vazgeçersen geriye döneceksin Gitme kaybedince daha çok seveceksin..Özeldir benim için.

• bu şarkı herkes için özel bir şarkı oldu:) sahiplenmeyelm lütfen

• gidiyorsam bitmiştir. kalbimde bitmemiş dahi olsa beynimde bitmiştir. aklımın önüme çıktığı yerde kalbim için risk almam. yani mümkün bile olsa gidince daha çok sevmek, bazen kalmaktan çok daha iyi olabilir gitmek.

• aşkta gurur olur diyenlerdensin yani

• Öncekileri Göster
    • senin yorumunun benim sorumla ne alakası warsa o alaka war kardeşiiimmm

• doğrudan alakalı esasında da, sen anlayamıyorsun demek ki. neyse büyü biraz anlarsın. hadi ciao.

• e hep bana bu söyleniyor demek ki yaniyanisi yok!

• gideni tutmam

• nie ya tutsaydın bak sensiz ne yapacak o giden

• gidiyorsa onu o düşünsün

• Yokluğunda..Özeldir bu benim için.. : /

• adam yazmış

• Hemde ne yazmış :(

• bu adam ne yaşıyor acaba

• Zaten kaybedince anlarsın karşındakinin değerini,doğru ve güzel bir söz :))

• giden gider kalan sağlar bizimdir.

• oda güzel sag kalanlar war hala demek sende

• Öncekileri Göster
    • :) bende de olsn isterdim

• kendine değer veriyorsun,gideni düşünme gerçekten.o seni düşünseydi zaten gitmezdi, bunu sen de çok iyi biliyorsun.

• Onun kucaginda otururken bu parca calmaya basladi adini sozlerini bilmiyordum dinleme geregi de duymadim o an muzigi guzel gelmisti ve cok guzel parcaymis degil mi askim dedim guzelmis gercekten dedi 2 gun gecmeden ayrildik. Muzigini hatirliyor sozlerini hatirlamiyordum ve gecen gun tekrar denk geldim sozlerini dinledim bu sefer Evet guzelmis ama kaybedince daha cok sevmedi...

• emin ol bu şarkı icin senden ayrılmıştır:)

• Tum sucu bana yikarak ayrildi bir kac gun sonra baskasi oldugunu ogrendim

• harika sarki on numara,.. gercekten öyle oluyor insan kaybedince anliyor kiymetini herseyin

• insan oglunun genel özelliklerinden birtanesi kıymet bilmemesi warlığında birisinin

• Öncekileri Göster
    • neye yarar biliyormusun can sıkmaya yarar

• maalesef anca buna yariyor...

• cok güzel sarki tskler leyla the band :D

Erkekler Ne Diyor 7

• yoo. bırak gıtsın herkes unutulur daha ıyı bence

• uzun zamandır cevap yazmıyordum, bu soru vesilesi ile bir kaç satır aktarayım kendimden hemen, bilenler bilir zaten genelde hep ayrılık üzerine cevaplar yazıyorum... şimdi taktir edersiniz ki ayrılış var ayrılış var, aşkın bittiği ya da başka birine aşık olunarak yapılan ayrılıklar, ya da o mecburi ayrılıkların sonunda ki ( detaya çok girmiyorum uzar gider zaten genelde kısa yazıyorum :) ) severek ayrılmalar her zaman farklıdır... birinde çok fazla arkasına bakmaz... ama diğerinde hep bir burukluk vardır... hani diyor ya üstad bir gün bende nefret ettiğin ne varsa özleyeceksin... ha tam olarak öyle... kızdığınız sevmediğiniz şeyleri bile özlemeye başlarsınız.. çünki herkes ama herkes elindekinin değerini kaybedince anlar gençler... hastaneye düşünce sağlığın, hapse düşünce özgürlüğün, sevdiklerimizi de kaybedince değerini daha iyi anlarız, bu insanoğlunun fıtratında var, yani yaratılışında var..sonra arkadan şarkılar söylenmeyede başlar tabii ki sen gittin ya seni benden alabildin mi falan diye :) ayrılık gidene de zor kalanada , Yıkıldı yokluğunda bekleyen şehir ! şimdi gelsende bir,gelmesende.. diye isyan ettiğiniz öfkelendiğiniz anlar olur... ama seviyorsan gözlerini kapattığınız zaman hep güzel ve mutlu anları düşünürsünüz aklınıza hiç kötü anlar gelmez, onun içinse kayybettiğini tam anladığı anın hezeyanı daha büyüktür... yani sizi bir başkasıyla...eğer bir erkek seviyorsa... o anı tarif etmem mümkün değil dostlar... seviyorsundur ama gitmişsindir bir kere... halbuki sen gittikçe onda kalmışsındır kendine itiraf edemeden... kaldıkça onda biteeğine bunu tercih etmisisindir, ama zor... hani parfüünün kokusu burnuna gelir ya .. adamın anasını ağlatır :( şimdi benim mercan gözlümün saçlarını başkası mı koklayacak dersin :( senle yaşadığı onca güzel ve özel anı başkasıyla yaşıyacağını düşünmek seni çıldırtır... göğsün daralır, yüreğin yanar, , Özdemir Asaf çok güzel söylemiş, ölüm gibi bir şey olur ama kimse ölmez, Ama sonun da mutlaka herkes öldürür sevdiğini, kimi bunu dalkavukça sözlerle yapar, kimi bıçak darbeleri ile, sonuç olarak sevdiğinize sımsıkı sarılın ve gitmesine izin vermeyin ki sonrası keşkelerle geçen bir ömür olmasın, sarılın bir birinize kocaman, kırlarda koşup, kelebek kovalayıp, denize taş atın...Baki Selam...

• belli bir zaman sonrasında huzura eriyor insan bizzat yaşadım:D

• Elindeyse kıymet bilmezsin şimdi gittin çek der gibi..

• Elindeyken kıymet bilmezsin lakin elinden uçtuğunda aslında eskiden ne kadar imrenerek ve arzulayarak baktığın idi tekrar anlayacaksın demek :)

• :) güzel

• süper söz cuk oturmuş :D

• eyw:)

• gidenin sorunu demek lazım.

Yükleniyor...