Ben erkek olsaydim eger?

kıızılıınızz
Ben bir erkek olsaydım eğer , sevdiğim kadın beni tanıdıktan sonra kimseyle mutlu olamazdı bir daha. Ellerini tuttugumda , kalbine dokunurdum mesela. Verdigim sözleri tutardim , gitmeye kalkışsa şayet dolanirdim ayaklarına engeli olurdum.. Ben sevseydim birini olay olurdu mesela. Yanından geçen kafasını kaldırıp bakamazdi benim Sevdiğime. Günaydın hatun lafını esirgemezdim hiç bir zaman. Doğan güneşim , batan güneşten sonra aydınlatan yıldızım olurdu benim. Gökkuşağım olurdu. Mavim olurdu. Maviyi sevdiğim kadar severdim onu. Sabah mutlu uyanmasına sebep olurdum en azindan. Geceler gerçekten iyi geçerdi. Elinden tutup Süruklerdim. Ben nereye , o oraya. Ben erkek olsaydım eğer deli severdim. Hissettirirdim ona , özel olduğunu , sevildiğini , hep sevilecegini.. Her sabah dolabını açtığında 'yine çok guzelsin' notuyla karşılaştırdı mesela. Ben erkek olsaydım eğer dış fırçalarımızın karışmasına , macunu ortadan sıkmasina bile kizmazdim. Her buluşmada bir çiçek alırdim mutlaka. Bazen bir tane bazen 100 tane. O güzel saçlarını toplaması için tokalar alırdım. Ben erkek olsaydım eğer beresiz bırakmazdım onu. Özenen değil de ozenilen kız olurdu. Ben erkek olsaydım eğer gözlerine bakıp dalıp giderdim onunla uçsuz bucaksız yarınlara. bir sebepten erkek olamadim. Yüzlerce sebepten dolayida böyle bir erkeğe rastlamadım.. Keske dedikten sonra kalemimden dokulenler..
Ben erkek olsaydim eger?
37 Cevap