İyi kalpli ve aşık erkeklerin ortak noktası: Aşık oldukları kıza kötü davranmak! Katılıyor musunuz detay?

CanselLeventt

Kimseye düşmanına dahi yapmayacağı kötülükleri yaparlar. Acı ama maalesef çok gerçek. Sevdiği, kendini kaptırdığı kıza açılamayan, bunu kabullenmeyen tüm erkeklerin ortak özellikleri bu!
Birincisi; sevdiklerini kesinlikle kabul e-de-mi-yor, kendilerine yediremiyorlar. Merak etmeyin siz de güzellik, çirkinlik, iyilik, kötülük ya da buna benzer bir sıfata dair bir ibare olduğundan değil, sorun onlarda. Daha önce onlara yaklaşan veya aşk sandıkları o şeyi yaşadıkları kızlardan çok farklı olduğunuzdan. Sizi kabullenemiyor, akılları almıyor. Akılları, kalpleri ve deneyimleri ile sürekli bir çatışma haline giriyorlar. Bu sırada tek hırpalanan siz değilsiniz, sizden daha çok onlar yıpranıyorlar.
İşte bu nedenden dolayı sizi görmezden gelmeye, yok saymaya başlıyorlar. Kendinizi bu süreçte bir hayalet gibi hissedebilirsiniz ama aslında en çok gördükleri dinledikleri yine sizsiniz. Bunu pek belli etmemeye çalışırlar ve bunu çok iyi oynarlar. Gerçekten sizi kendinizden bile tiksindirirler.
Siz, eğer rutin yaşamınıza devam eder, biraraya geldiğinizde ona hep davrandığınız gibi davranıyorsanız, işte o zaman daha çok yandınız. Onları hiç görmediğiniz kadar gaddar, kalpsiz, ruhsuz ve vicdansız görmeye hazır olun!
Çevrenizdeki, ailesindeki ve hatta hiç tanımadıkları insanlara bile can ciğer kuzu sarması modunda davranırken, size en ufak söylediğiniz bir sözünüze bile aşırı tepki gösterecekler.
Detay uzun olunca devamını yayinlayamadm. Devamı güncelleme. kısmından okuyun
Güncellemeler
+1 yıl
Bunun bir nedeni yukarıda bahsettiğim gibi onun tüm doğrularına felaket yaşattığınızdan, ikincisi ise büyük ihtimalle birinci sebebin üzerine güzel ve akıllısınız. Bir de ona etrafındaki diğer kızlar gibi davranmıyorsunuz. Düşünsenize yaşadıklarını, hem size zarar vermek istemiyorlar, hem sizden korkuyorlar hem de ondan iğrenmeniz için türlü yol deniyorlar. Çok zor.
Ama esas noktaya geliyorum. SAKIN bu adamın sevgisinden, yüreğinden ve iyiliğinden korkmayın! Hiçbir çekinceniz olmasın bu adam kan
Güncellemeler
+1 yıl
Bnde bu durumdaym. Bnden Hoşlandığına emin olduğum biri bana kaba kırıcı davranıyor hiç yere yok yere yapıyor bunu. Ama iş korumaya kollamaya gelince de koruyp koluyr. Dostmus edasıyla elime. koluna yüzüme. dokunmaya calisyr. Bni çaktırmadan izlyr. Aynı ortamdaykn gözleri bni ariyr. benim olduğum ortamlarda kızlarla samimi olup kıskandırmak istoyr. Aynı zamanda benim olduğum zaman rahat işini yapamıyor heyecan yapıyor dili sursuyr falan ..
İyi kalpli ve aşık erkeklerin ortak noktası: Aşık oldukları kıza kötü davranmak! Katılıyor musunuz detay?