• Sor
  • Bence

Nişanda ne giyilir? Nişan kıyafetleri hakkında yardım lütfen!

Kuzenimin nişanına ne giysem diye düşünüyorum. Nişan evde olcak çok ani bir karar olduğundan salon filan tutulamadı. Salonda yapılsaydı dar mini abiyelerden altına da platform topuklulardan giyinirim diye düşünüyodum ama malesef nişan evde. O yüzden eve abiyeyle gitmek biraz komik olur. Evde ne gibi birşeyler giysem? Şık ama sade.

Güncellemeler:
teşekkürler yardım için nişan bu geceydi. mini siyah bir etek altına incecik ten rengi çorap ve siyah gladyatör topuklularım üstümde de dantelli askılı üstünede leopar desenli yarasa kollu bir bluz giydim. saçımı da dağınık touz yaptırdım dumanlı makyaj yaptım çok güzeldi :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kot tshirt giy git :D dans etmen de kolay olur

• dansetme filan yok sadece süsbebeği gibi giyinip pasta yiceğiz :) sağol çok yardımcı oldun ya

• Öncekileri Göster
    • özele gel bence ya özele çevirdik resmen :)

• maksat muhabbet olsun :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Evde olacak nişanlarda youtube a bajabilirsin. Nişanını kaydedip oraya atan vardır. Ordaki kıyafetlerden birini secç :p

• kırmızı bikini takmı giyer süper olur:d

• tanga da olsun mu?

Kızlar Ne Diyor 9

• tukuaz rengi şifon bir elbise yada istediğin başka bir renk.

• Bence mini abiye sorun olmaz, abartiya kacmadikca. Ama egerki giyemem komik olur dersen, secenekler dolu :) Birsürü Şık elbiseler var, söyle birseyler olabilr: link

• teşekkürler :)

• link cnm bu linke tıkla stil danışmanına sorabilirsin sorunu.

• teşekkür ederim :)

• önemli değil her zaman :)

• Aslında aşırı dekolte bir abiye giymediğin sürece komik olacağını sanmıyorum.Ama yine de içine sinmeyecek o yüzden güzel bir elbise alabilirsin kendine...

• Cok abartılı olmadan abiye giyin :)

• saten dar mini veya dizüstü de olabilir bir etek, üstüne de tül bir bluz olabilir

• çok güzel ve çok sık kat kat dar mini elbiseler satılıyo bunlardan alabilirsin yada çok sık bir mini etek üstüne bir üstle kombine edebilirsin renk olarak pudra pembesi çok moda ve çok hoş bi renk

• kabarık, tüllü elbise

• tuvalet

Yükleniyor...