İlk öpücük pişmanlığı?

Gizli Üye
Arkadaşlar tatilde tanıştığım biri var ve birbirimizden çok etkilendik ben ilklerime çok önem veririm yani mesela bu yaşıma kadar kimsenin elini tutmadım kimseyle çıkmadım veya kimseyi öpmedim bu çocuk sürekli benden etkilendiğini belirtiyordu gözlerime bakarak şarkı söylemeler sahiplenme güzel mesajlar falan ben de ilk kez birinden etkilendim tatil bitti farklı şehirlerde yaşıyoruz ama çok yakın şehirler ve ben onun yaşadığı şehire çok sık gidip geliyorum bir hafta sonra çok özlediğini rüyalarına kadar girdiğimi ağladığını söyledi ve ben de o sıralar yaşadığı şehire gittim bir avm de buluştuk sinemaya girdik ben ona ilk öpücüğümün bende olduğunu söylesem de sürekli fazla yakındık sinemanın ikinci yarısında seni seviyorum dedi ve öptü şok geçirdim ama ben de sevdiğim için karşılık verdim beni asla bırakmayacağını söylüyor falan ama sonuçta farklı şehirlerde yaşıyoruz sadece telefondan görüşüyoruz 1-2 ayda bir görüşebiliriz ilk öpücüğümü kaybettiğim için çok pişmanım ileride evleneceğim kişiye nasıl söylerim bunu eve gittiğimden beri sürekli ağlıyorum beni gerçekten seviyor ama sonuçta uzağız ve bir süre sonra sıkılırsak lütfen yardım edin ne yapacağım...
İlk öpücük pişmanlığı?
14 Cevap