Hiç sevgiliniz yuzunden sinir hastası oldunuz mu

uzun yıllardır bu problemı cekıyorum artık sınır hastası oldum psikopatliğa dogru gidiyor normal hayatta etli sutluye karısman ınsanı...

2 haftada bır bıttı 2 haftada bir kavga yaratan sevgili olsa ne olmasa ne aşk ama iste evlenmeye hayallere az kalmıstı ama ılk askta olsa cokta sevsenız

ben bunu kendıme nasıl anlatıcam bır cok defa yasadım dıbe vurdum dondum tekrar dayanamadım bunu kendıme kabul ettıremıyorum yuregıme :/

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bak arkadaşım ben sevgilimi (eski) tanıyana kadar çok normal bir vatandaştım. Gel gör ki ne geldiyse başıma onun yüzünden geldi. 4. Kattan mı atlamadım, ayaklarım mı kırılmadı , ameliyat mı olmadım, psikiyatride mi yatmadım, ergen gibi kollarımı mı kesmedim, alkol mü içmedim, sigaraya mı başlamadım vs vs.. Olan bana oldu, git bir yardım al olan ailelere oluyor, yaptıklarında yanına kalıyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• yaparlar vallahi bende oldum sayesinde valla kurdeleli yüzükler yerine deli gömleği giydiricekler yanarım yanarım buna yanarım..

• bana sevglım soyluyor senın yüzünden sınır hastası oldum dıye kavga edıyoruz çok*sonrada barışıyoruz bız de çok seyler yaşadık halada yasıyoruzda

• ne belkide olmustur ?

• ;) vbelkıde olmustr

• anladım geçmiş olsun o b ye c olmadi iyiki umarım düzelirsinde eziyet etmezsnz

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• aynen ben.bisey oluo bitti.kucuk bisey oluo bitti bittiden baska bisey demio.tek dedigi sey bitti sacma sapan bisey buluo kavga yaratio biz de evlenme hayalleri vardi en sonrada her gelisini kabul ettim ama sonunda sacma bisey buldu dedi ve bitti daha da barismadik 1 hafta oldu

• ekle yardımcı olayım aynı durumu yaşadım nişanlandım ayrıldım...benim psikolojim bozuldu seni çok iyi anlıyorum...

• kalp krizi ve panik atak geçirdim...sırf bu lanet ilikşki yüzünden ..deprressyona grdim...şükür bitti...üstelik terkedildim..bana yaptığı en büyük iyilik bu...

• walla ben evlndm kardeşm hergn kvga ediyoz bende bktım artk ya

• evet erken evlendm salak gbi :/

• bu yaştamı

• aynısı benim başımda da var seni en iyi ben anlarım dostum 1 seneden fazladır psikiyatrik tedavi + ilaçlar misss pamuk gibiyim hiçbirşey umrumda değil...

• Ya kafada bitiyor. Bende intihar ettim 4. Kattan aşağıya atladım, ilaçlar içtim. En son psikiyatride yatırdılar öyle düzeldim. Ordaki gerçekten delirmiş insanları görünce kendimin iyi olduğunu anladım. He ilaçlar verdiler 1-2 gün içtim sonra içmedim ama şuan gayet iyiyim.. Olay kafada bitiyor.

• kafada hiç birşey bitmiyor ilaçlar olmasaydı şuan yaşıyor olmazdım...

• sen gene iyisin ben intihar ettim... bu noktaya gelmeden mutlaka gitmelisin kardeşim

• Öncekileri Göster
  • sinir hastası değil yatalak olunur :D

Yükleniyor...