Doğru insanı bekliyoruz, peki kim bu doğru insan, nasıl birini bekliyoruz ?

Doğru insanı bekliyoruz, peki kim bu doğru insan, nasıl birini bekliyoruz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Rahmetli babam söylerdi, iyi bir evliliğin iki şartı var diye;

1- Doğru insanı bulmak

2- Doğru insan olmak...

Doğru insanı olduğum kişi sanırım benim de doğru insanım olacak...

• benimde gülben ergen şarkısı.

Sen doğru ben baya yanlış, bay doğruyla bayan yanlış

Sanki herşey sana kalmış, dünya istediğin kadarmış

Yok mu bu işte bir yanlış, herkes ellerinden kaymış

Yalnız tahtında otur dur o zaman.

Erkekler Ne Diyor 20

• Bilmioruz ki, gelse görcez de?

• millet korkuyo birbirine yaklaşmaktan herşey çıkar menfaat olmuş.

• sen nasıl biriysen öyle birisi çıkacak karşına bbozuksan bozuk biri dürüstsen dürüst derler ya davul bile dengi dengine

• bilsek zevki kalmazdı ama gelince anlarsın nasılsa :)

• O ki öyle biri ki sanki hiç gelmicekk gelsede onun doğru kişi olduğuna inana kadar pırr uçurcaz elimizdenn

• evlenmek için doğru insanı bulmak için uğraş verirsin. doğru insan dediğimiz, kafalarınızın uyuşabildiği, aynı şeyleri düşündüğünüz, aynı duyguları paylaştığınız, aynı şeyleri yapmaktan keyif aldığınız biri çıksa karşıma diye düşünürsünüz. zaten insanları iyi tanıyamadan, evlendiğinizde mutsuzluklar başlıyor ve bu da ayrılığı beraberinde getiriyor, bu yüzden iyi düşünmeli, o insan size huzuru ve mutluluğu verebilecek mi, bu sorunun cevabını aramalısınız..

• Doğru insanı bilmek zor bu kavan değil koklayip alsın onu allah bir bizde çaba göstererek biliriz doğru insanı.

• Bana sorarsan dünyada belki yüzlerce doğru insan var bizler için. Ama içlerinden biri bize kısmet oluyor. Yer, zaman, o zamanki ruh halin, o kadar çok şey önemli ki doğru insanı bulabilmek için. Herkes bir kriter koyabilir ortaya, ama eninde sonunda başka şeyler rol oynar yapacağın secimde. Bazı kusurlara katlanırsın mesela, diğer güzel huylarından sebep. Ama çok kısa bir tarif vermek gerekirse. Güzellik çok önemli. Kalbi temiz olsun, Allahtan korksun.

• O gelirken sen kaçıyo musun peki kaçan kovalanmazsa kovalayan kaçmaz özellikle kovalar kovalarken balıklar suda yüzer .D

• aynen kımse artık gelsın .. gelsınede onu bekleyıp beklemedıgımı anlayayım ...sıkıldım artık neredesın...

• nefes alıp almaması çok önemli bunun dışında kriterim yok

• Doğru insan diye birşey yok. Senin kafanda kurduğun insan figürüne en uygun olanı bekliyorsun hepsi bu, ama daha çok beklersin, mutlu olmak istiyorsan sevdiğin şeyleri yap kendin ol. O zaman senin doğrularına aşık olan biri seni bulur...

• Kim ile mutlu oluyorsan, doğru insan odur.

• valla ben yanlış insanlarla devam ediyorum. gayette memnunum doğruyu bekleyemem kusura bakmasın o doğru.

• seni gerçekten yalansız dolansız yürekten öz kızı öz annesi gibi sevecek olan biri.

• hadi ilk ben :) bende doğru insanı bekliyorum ama ne gelen var ne giden :) bekle babam bekle nereye kadar.

• Bilebilsen peşinden koşarsın da bilmiyorsun işte malesef bilemiyoruz :D

• Insanin kendine yakisani giymesidir.

• doğru insan, iyi insan, insan olsun yeter, nefes alsın yeter...

bu tarz düşer zamanla beklenti :p

• ben nefes almasa da olurdayım, en kötülerini yazmadım gençlerin morali bozulmasın die :p :D

• sen hangi tarza düştün yoksa buldunmu ? :))

• ağzı dili olmayan yetim öksüz ve mümkünse kariyer yapmak istemesin..

• Kadinlari yanlis anlamissin dostum. Seni anliyorum ama tekrar dusun.

Kızlar Ne Diyor 11

• umdumuz çıkmaz

• evet bekleriz

• doğ-ru in-san yok !

• her yönüyle mükemmel biri:(

• bay doğru..

eğri olmayan işte

• :) TRT'nin siyah beyaz yılları geldi aklıma... Bay yanlışla doğru Mehmet :)))

• dogru insan felan yok

bekleyip sabredip doğrusu olacak ilkim olacak diye yırtınıp duruyoruz sonunda olan ne mi malın biri geliyo seni kendine baglıyo tabi dogru kişiyi buldun san sen illa seni ortada bırakması da gerekmez yani istediğini elde etmesi bunu yapmasa bile herşeye rağmen canın yanıyo çok yanıyo hem de dogru yolu şaşırıyosun

• Doğru insan beni buluyorda ben doğru duramıyorum

• Hayalimdeki gibi.

• doğru yok

gözümde karakterini zımparalayıp görmek istediğim gibi gördüğüm var

• Beni tamamlayacak,beni anlayacak insan doğru insandır benim için.

Kişiye özgü.Ben bir puzzle parçası isem o beni tamamlayan diğer parçadır.

• Bütün doğruların canı cehenneme!

Yükleniyor...