Hiç bir kere olsun hemcinsine aşık oldun mu?

Gizli Üye
ben lisede böyle bişey yaşamıştım ama adı aşk mıydı bilmiyorum bir ad koyamıyorum buna çok güçlü çok yoğun duyguydu. sürekli karşılaşırdık çünkü onun nerede olduğunu ne hissettiğini bile hissediyordum. ona hep dokunmak hep onun yanında olmak istiyodum. ilk başta çok güzeldi ama sonra nedense ondan nefret etmeye başladım daha doğrusu iki duygu karıştı birbirine belkide karşılıksız olduğu içindi. nefret ettikçe daha çok bağlandım.. sonra okul bitti bir daha mesaj bile atmaya çekindim şimdi her gün profil sayfasına bakıyorum komik kız ama şiirler paylaşıyo(tek taraflı ve özlem dolu şiirler keşke diyorum bende içimden sonra kızıyorum kendime) şair olmuş oysa benim gibi filozoftu :) neyse böyle işte şimdi bana lez dersiniz ama değilim. erkeklere hem duygusal hem cinsel ilgi duyuyorum bir kız yanımda çıplak dursa umrumda olmaz ama işte oda sadece duygusaldı galiba biseksüelim ama bunu kabullenemiyorum. mevlanada şemse aşıktı.. çok uzattım sana oldu mu kendine dürüst ol gizli cevap ver istersen.
Hiç bir kere olsun hemcinsine aşık oldun mu?
9 Cevap