Bir kızın çantasında neler olmalı?

evet arkadaşlarr ben çanta kullanmayı sevmiyorum. çanta eziyet gibi geliyo ama artık kullanmam gerekiyo. kızlar çantanıza ne koyuyosunuz? öyle dolu dolu görünüyo benim çantamda cüzdanım telefonum bide mendilim olur siz neyle dolduruyosunuz? :D daha düzgün bir ifadeyle. bir kızın çantasında neler olmalı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• şarj aleti.ayna.ped.peçete.kolonyalı mendil. (100lü)sigara.çakmak.cüzdan.telefon.bilimum sayıda ve renkte toka.bilimum sayıda küpe.bilimum sayıdamakyaj malzemesi ve her birinin yedekleri.tarak.el kremi.parfüm.deodorant.0.5 lt lik su şişesi. (yarısı içilmiş)sakız.anahtar.fotoğraf makinesi.bir sürü yedek pil. (fotoğraf makinesi için)ağrı kesici.tükenmez kalem.mp3 player.flash bellek.usb kablo.diş fırçası.diş macunu.antibakteriyel temizleme jeli.lokantalardan araklanmış paketli kürdan, tuz, şeker.tırnak makası.gözlük ve kabı.

• ben de hepsi var :D

• budur sanırım bende bunların hepsini bir arada görüyorum. bunların hepsini paket yapıp satmak lazım. Dayalı döşeli kız çantası diye

• olmasa şaşardım zaten :D

Erkekler Ne Diyor 8

• bi kere daha sormuşlardı bu soruyu bir kız bunları yazmıştı:parfüm,ped,makyaj malzemeleri,güneş gözlüğü falan filan inş işine yarar :D :D :D

• erkekler cevaplayamıyr heralde :D

• bir kızın çantası olmamalı bence.yoksa dünyayı koysan daha yer yok mu der

• biber gazı bulundurun

• Valla benim eşimin çantasından 400 sayfalık roman bile çıkıyor.

• nerde gereksiz şeyler varsa o olmalı

• Yani bence bunun bir sınırı yok ama genelde böyle galiba : link

• Ev Araba Çanta.

Kızlar Ne Diyor 19

• Geçenlerde kendime minicik bir çanta aldım atıyorum cüzdanımı içine omzumu çökertmeden geziyorum pek rahat :)

• 1) cüzdan2) güneş gözlüğüm3) ıslak mendil4)selpak 5)anahtarlarım6)küçük çanta boyu makyaj çantam 7) deodorant ya da parfüm8)küçük not defterim9)tükenmez kalem10)bozuk para cüzdanım11)küçük takı cüzdanımgenel olarak bunlar :):)

• Sevmiyorum balımm ya .. :)
      Hep böyle minicik çantalar taşıyorum ..

• Aahahha :D Delii <3

• cüzdanım,telefonum,anahtarlığım,kulaklığım,el kremim,parfümüm,güneş gözlüğüm,ıslak-kuru mendilim,ağrı kesici,sakız,ayna,bazı makyaj malzemeleri.

• ne yok ki saysam bayılırsın gün geliyor ben bile taşırken lan ne var bunun içinde diyorum

• Telefon parfüm cüzdan anahtar cakmak sigara ped ve tanga :) neler olucani bilemessin :)

• :) Tanga +1

• tskler =)

• tanga ne alaka

• Cüzdanım telefonum anahtarım kulaklığım bazen şarj aleti :)

• yedek bataryakulaklıkıslak mendilpedağrı kesiciminik bir tarak ve aynaeyelinerlastik tokadeodorant ama mümknse çanta boyyedek bir otobüs biletianahtarlar cüzdan vs..

• iğne ve iplik olmalı kesinlikle, yırtık ve ya sökük için, sonra bisküvi, makyaj çantası, ıslak-kağıt mendil, her an için bir kitap, sabun, makyaj temizleyici, ayna,cımbız kesinlikle olması gerekenler. artı dışarı çıktığında üstüne birşey dökülürse birde t-shirt veya pantalon.

• bavul taşıyosunuz galiba bunların hepsini nasıl sığdırıyosun çantaya :D

• bayan olmanın incelikleri ;)

• Bakıyorum içine :) parfüm, kalem, ıslak mendil, makyaj çantası, ayna , cüzdan belki üsürüm diye ince bir hırka , cüzdan, krem, toka var gayet dolu

• Cüzdan güneş gözlüğü makyaj malzemesi su cep telefonu parfüm ayna :D

• Cüzdantelefondeodorant,güneş gözlüğü,selpakıslak mendil,Fotoğraf makinesi

• el kremi,
      ev anahtarı
      akbil
      rimel :D yeter bunlar işte

• ıslak mendil sarj makinası not defteri cımbız ;:) telefon parfüm deodant bozuk para cüzdanı .kalem 1 kutu sakız makyaj çantası ki zaten dolu olur:)

• kesinlikle ilk önce bir paket ıslak bir paket kuru mendil olmalı yara yara bandı sarj aleti ve bir pudra/fondoten

• biber gazı ıslak mendil normal mendil makyj mazemlrn anahtrlar cüzdan

• Telefonun AnahtarımCüzdanım ..

• :):) senin çanta hafifmiş bebekim :)

• benim çantalara sen bilem sığarsın :)

• Biber gazı şarj aleti telefon cüzdan parfüm deodorant tarak makyaj malzemesi not defteri kalem mp3 sakız su şişesi içi su dolu anahtar selpak mendil ıslak mendil el kremi ped fotoğraf makinası yedek çorap yedek kilod diş macunu diş fırçası sıvı el sabunu okunacak kitap çakmak falçata veya çakı

• iğne iplik
      kızılay çantası

• bavul taşıyosunuz galiba bunların hepsini nasıl sığdırıyosun çantaya :D

• hmm bir bakalım :D bence,cüzdan-telefon-anahtarlıkkuru ve ıslak mendil, hatta bana yeterli gelmiyor el temizleme jeli de taşıyorummakyaj yapıyorsan malzemeleri, bu isteğe bağlıaynabeklenmesi gereken zamanlar oluştuğunda mal mal duvara bakmamak için bir adet kitapparfümdeodorantpeddiş ipi

• Para bol miktarda

• a dan z ye desem yeridir

Yükleniyor...