Nişanlım beni bakirelik testine götürmek istedi. Ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Bir de rahat ki, yarın seninle işimiz var dedi. Ne dedim, gidince görürsün dedi. Ben de sürpriz beklerken, hastaneye götürdü. Ne yapcaz burada dedim, bakirelik testine sokcam seni bizde adettir dedi. Ben de yüzüğü suratına fırlattım, ağlayarak eve geldim taksiyle. Evde sinirden odamı kırıp döktüm saçlarımı kestim vs vs. Annem babam sordu anlattım, babam o şerefsiz yanına bile yaklaşamayacak ben daha ölmedim dedi. Boynuna sarılıp ağladım. hala sakinleşemiyorum. yaa. Bir de saat kurdum erken kalktım, süslendim felan. Bakın ne içinmiş. Arıyor mesaj atıyor cevap vermiyorum. Neden böyle oldu?
Güncellemeler
+1 yıl
Sa'ini neden kestin diyenler var, o şerefsizin en çok sevdigi saclarimdi, sacma belki ama o anlik psikololoji ile onlarida yok etmek istedim.
Nişanlım beni bakirelik testine götürmek istedi. Ne yapmalıyım?