Kız kavgası nasıl olur?

Bugün bizim okula 3 kız geldi çok havalılardı biz arkadaşımla gidip sordık neden geldiniz gibi şeyler kızlar çok ters konuşmaya başlayınca kendimizi tutamadık laf dalaşına girdik.Kızlar yarın gelin kavga edelim dedi bizde kabul ettik.Nasıl kavga etmeliyim.Hiç bir kız kavgası tecrübem yok

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• niye herseyi kavgayla halletmeye calısıyorsunuz ki kokuşmak varken pis yedilideki gibi seni paramla döverimde diyebilin dicem ama oda özel okulda yapıyorlar dır kendini koruması bil sacların uzunsa dikkat et cekmesinler

• Hmm evet uzun bayaa . :D Toplamayı düşünüyorum :D

• topla iyice yumrukların acımasın eldiven giy kesici alet getirebilirler dikkatli ol esneme germe hareketleri yap vucut acılsın biraz sınav cek sert bak kızlara gulumseme

• Hmm haklısın. :)

Erkekler Ne Diyor 8

• saça dalmayın ozaman kitleniyor zevkli olmuyor tokat yumruk falan konuşturunbirde yer zaman nerde cipsleri alıp izlemeye gelelim

• Kavga etmeyin. En azından kendinizi koruma amacı dışında.

• bizzat tanık oldum.Önce saçlara yapışıyorlar sonra yüzlerine vuruyorlar birbirlerinin.sonra giysileri falan çekiştiriyorlar küfürler eşliğinde

• Saçları uzun olan kaybeder :)

• Seni fena benzetecekler. Erkeklerden biri cep telefonuna çeksin youtubeye atsın da izleyelim. Hayat çok durağan biraz atraksiyon iyi olur.

• çift dal yere düşür.sonra istediğini yaparsın link

• Serbest dövüş taktiklerini uygulayın yalnız videoya çekin izleyelim sizde ünlü olursunuz.

• Saçı çekerler olmadı doşaklarına tekme atar birbirlerine söverler.

Kızlar Ne Diyor 1

• lisedesınız sanırım :D

• Evet :D

• anladım canım :D saat randevusu var mıcıkısta gel hesabımı :D

Yükleniyor...