• Sor
  • Bence

Kız kavgası nasıl olur?

Bugün bizim okula 3 kız geldi çok havalılardı biz arkadaşımla gidip sordık neden geldiniz gibi şeyler kızlar çok ters konuşmaya başlayınca kendimizi... Daha Fazla

En İyi Görüş

• niye herseyi kavgayla halletmeye calısıyorsunuz ki kokuşmak varken pis yedilideki gibi seni paramla döverimde diyebilin dicem ama oda özel okulda yapıyorlar dır kendini koruması bil sacların uzunsa dikkat et cekmesinler

• Hmm evet uzun bayaa . :D Toplamayı düşünüyorum :D

• topla iyice yumrukların acımasın eldiven giy kesici alet getirebilirler dikkatli ol esneme germe hareketleri yap vucut acılsın biraz sınav cek sert bak kızlara gulumseme

• Hmm haklısın. :)

Erkekler Ne Diyor 9

• saça dalmayın ozaman kitleniyor zevkli olmuyor tokat yumruk falan konuşturun

birde yer zaman nerde cipsleri alıp izlemeye gelelim

• Kavga etmeyin.

En azından kendinizi koruma amacı dışında.

• bizzat tanık oldum.Önce saçlara yapışıyorlar sonra yüzlerine vuruyorlar birbirlerinin.sonra giysileri falan çekiştiriyorlar küfürler eşliğinde

• Saçları uzun olan kaybeder :)

• Seni fena benzetecekler. Erkeklerden biri cep telefonuna çeksin youtubeye atsın da izleyelim. Hayat çok durağan biraz atraksiyon iyi olur.

• çift dal yere düşür.sonra istediğini yaparsın link

• Serbest dövüş taktiklerini uygulayın yalnız videoya çekin izleyelim sizde ünlü olursunuz.

• Saçı çekerler olmadı doşaklarına tekme atar birbirlerine söverler.

Kızlar Ne Diyor 1

• lisedesınız sanırım :D

• Evet :D

• anladım canım :D saat randevusu var mıcıkısta gel hesabımı :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...