21 yaşımdayım... bu yaşıma kadar hic sevgilim olmadı... size kötü mü?

Gizli Üye
Bu devirde nerden baksak herkesin sevgilisi var. Bir benim olmadı. Kendimi cok yalnız hissediyorum. Bu yaşıma kadar kafamı derse oluluma işime verdim.. hic takıntı yapmadım. Fazla erkekte yok cevremde yani takılmam erkeklere. Özgüvenim yerinde güzel zarif 1.65 uzu saclı elagözlüyüm.. yani cirkin tipim yok aslında. Bu yaşıma kadar hoslandığım oldu tabikide.. ama ya sevgilisi oldu o kişinin ya da kafa dengim değildi yani anlaşamdık. Size takıntı yapılıcak bir durum mu? Özellikle erkeklere soruyorum hic sevgilisi olmamış bir kıza karşı tavrınız ne olurdu? Değer verirmiydiniz? coğu kız arkadaşlarım sözlü nişanlı sevgilisi var.. bir benim yok😔 utanıyorum yok ve yoktu demeye.. konu sürekli evdemi kalıcana geliyor cünki
21 yaşımdayım... bu yaşıma kadar hic sevgilim olmadı... size kötü mü?