Türbanlı bayanlar hakkında

merhaba arkadaşlar bugün bir kız gördüm türbanlı üzerinde uzun bir etek üstünde dar bir badi vardı. badi vucuduna yapışmış tüm hatlarını belli... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• ya insanları yorumlamaktan sıkılmadınız mı,? kapalı bayan deyince aklınıza evliya gelmesin. o insanda günah işleyebilir hata yapabilir. çünkü melek değil o da İNSAN. dört dörtlük dinini yaşayan var mı? insanları eleştirmekten vazgeçin artık herkes kendi günahına sevabına baksın. bu sözlerim saçma sapan yorum yapacak olan arkadaşlara gelsin. biliyorum çünkü kınayan olacak mutlaka. ve seninde dediğin gibi kız güzelmiş nefsine uymuş öyle giyinmiş. hepimizin nefsi var şeytan hepimize musallat oluyor yalnış mıyım? bazıları diyor ya adam akıllı örtünsün ya açılsın. bunların yorumunu yapmak bize düşmez arkadaşlar. o kız en azından saçlarını örtmüş Allah rızası için güzelliğini göstermekten vazgeçmiş. günaha girmeyelim yeter artık herkes kendine baksın. kardeşim seninde bu soruyu sorduğun iyi oldu gerçekten. 5 yıldız veriyorum soruna :)

• +1 herkes kendinden mesuldur kim ne isterse giysin kim inancını ne derece yaşamak istiyorsa o derece yaşasın kimsenin kıyafetinin yorumu kimseye kalmaz ancak podyumda yürüyen bir mankenin kıyafetine yorum yapılır kaldıki zaten o gösterinin amacıda o dur yoksa sokakta yürüyen insanların kıyafetlerine yorum yapmak bana çok saçma geliyor hoşuna gitmiyorsa sen giymezsin olur biter

• bende öyle üşünüyorum puan için teşekkürler :)

• +1 bu sorumu yani? inandırıcıda değil..?