İnsanın evleneceği kişi belli midir?

kanaryamm
İnsanın evleneceği kişi belli midir? Bunun kaderle ilgisi nedir?
Güncellemeler
+1 yıl
Şöyle bir yazıya rastladım: Evlilik Kaderdir diye birşey yok sadece sünnettir.ve öylece bekleyip beyaz atlı prensim beni bulacak dersen sevdiğin kişiyle değil seni seven biriyle evlenme ihtimalin oldukça yüksek.Hayatta insanlarla tanışıyorsun değil mi? sence tanıştığın bunca insan tesadüf eseri mi karşına çıkıyor...Kader'in mantığı şudur : Seçim sana ait".hiçbirşey yapmayacağım öylece kaderimin bana biçtiğini yaşayacağım dersen o da bir seçim aslında.Önemli olan seçimlerini zamanında doğru yapmak
İnsanın evleneceği kişi belli midir?