• Sor
  • Bence

Hoşlandığım kişinin sevgilisi var, ne yapmalıyım?

Hoşlandığım kişinin sevgilisi var ve biz çok yakınız. Benden hoşlandığı için mi ilgileniyor, yoksa beni kullanıyor mu?

En İyi Görüş

• Hoşlandığın kişinin sevgilisi var ve senle çok mu yakın? Sana bir tavsiye. Böyle biri, şu anki sevgilisine bunu yapabiliyorsa ileride bunu sanada yapabilir öncelikle bunu söyliyeyim. Birincisi seni kullanmayı düşünmeyen bir erkeğin sana manalı bir yaklaşımı için sevgilisi olmaması gerekir.Bunu bir kenara bırakalım. Sevgilisi olsa bile seni umutlandırmaması gerekir. Hadi opnuda geçtik, sana yaklaşsa bile senin gerekeni söylemen gerekir. Çocuk senden gerçekten hoşlansa, zaten sevgilisi ile dalga geçmez, ayrılır ve seninle olur. Tabii ki bu şahsı fikrim

• bilmiyorum haklısız belki ama hiç birşey umrumda deyil ondan ayrılmayı düşünümüyorumm

• Elbette sizi anlamak zor değil. Bunları zamanında bende yaşadım. Ama inan bana, içindeki sevgi duygusunu bu kişi sana kaybettirebilir. Elbette ki vazgeçme. Çünkü her erkek, her ne olursa olsun sevildiğini bildiği zaman sevmeye başlıyor bunu unutma. Her erkek için geçerli bu. Yeter ki sevmesini bil ve vazgeçme. Ama bir ilişkinin sonu olma mantığını da reddet. Çocuk sana karşı birşeyler hissediyorsa, inan bana sana gelecek ve onunla zaman geçirmeyi bırakacaktır.

Seven erkek böyle yapar.

Erkekler Ne Diyor 9

• Uzak durmalisin?

• Bir turk atasozu der ki : Kalede kaleci var diye gol atamicak misin kanki

• her kalecinin bir yedeği vardır derler ya o hesap.sakatlanıcak olursa anında oyuncu değişikliği ..

• başka birini bul sende sevgilisi olandan uzak dur derim

• Ne yapacaksın artık o çocuktan hoşlanmayacaksın yok illki hoşlanmaya devam edeyim dersen nasılsa bir gün arkadaşınla birbirinize düersiniz ve o çocuk çekip gider ikinizin hayatından da.

• ne guzel işte uzaktan sev başına dert alma :D

• niyeyse hep de sevgilisi olanları bulursunuz. ben de bunu anlamış değilim.

• fenerbahçenin semihle benzer bir ilişkisi var. adam yedek beyler.

Kızlar Ne Diyor 5

• salla gitsin. sevgilisi var ve sana ilgili.yarın sevgilisi sensin ve yakınından birine ilgili.

• Sana en çok ne gibi geliyor. Sen kendini kullandırmadığın sürece kimse seni kullanamaz ama şöyle birşey olabilr. Sevgilisi elindedr senide yan cebine koyma arzusu olabilir. Bu da her türlü olacağın önlemini almak gibi birşey yani yalnız kalma korkusu için ufak bir önlem diyelim.

• şimdilik uzaktan sev.. sevgilisiyle arasının nasıl olduğunu öğren. bir kez daha düşün vazgeçmem dersen onu nasıl elde edip elde tutabileceğini düşün..bunu yaptıktan sonra sevgilisinden ayrılmasını bekle..sevgilisi varken asla konuşma.. aynı şeyin sana yapılabileceğini düşün..sonra devreye gir. ufak konuşmalarla, tesadüflerle (mesela bir alışveriş merkezinde, biliyosun hiç çaktırmadan tesadüflerle karşısına çıkabilirsin, bu da onun kafasında soru işaretleri bırakabilir) konuştuğunda eğer seninle hemen çıkmak istiyorsa biraz oyala.. kaç, kovalan gibi bişey bu... istemiyormuş gibi davran ama tek bir lafınla ve tek bi bakışınla onu istediğini ve onunla birlikte vakit geçirmek istediğini anlat..işe yarayacaktır emin ol.

• İşte biz kızlar bu yüzden kaybediyoruz, üzülüyoruz. Kendimize yapılmasını istemediğimiz bir şeyi başka bir hemcinsimize yapıyoruz .. Kullanma olasılığı daha çok yüksek. Rica ediyorum sevgilisi olan erkeklerle içli dışlı olmayın artık. Onun sevgilisini bırakıp sana gelmesini bekliyorsun. Bu çok vicdansızca.Asla vazgeçme demiyorum,vazgeç. Sevgilisi varken senle ilişki kuran birinden ne tür bir karakter bekliyorsun? Senleyken sana sadık olacağını nasıl umabiliyorsun ?

• seni kullanıyor demeyelim de, yedekte tutmak diye bir deyim vardır, işte o. Hani onun da ihtiyaçları var elbet..E, sen de bundan memnunsan sorun yok demektir senin için..yalnız eden bulur :) bunu da unutma..

Yükleniyor...