Sevgilim önce köpeği seviyor, sonra beni. Sizce bu normal mi?

Gizli Üye
Ya üüf biz sevgilimle beraber yaşiyoruz ve sevgilim işten geldiğinde :S önce hemen köpekle ilgileniyor. Dişarida köpekler var onlara biskuvi falan veriyor ve seviyor falan ve sonra bana geliyor.

Yani anlayacaksınız önce köpekle ilgilenmeyi tercih ediyor yaa.

Sanki köpek ona saatlerce yemek hazırlıyor sanki köpek onun evini temizliyor :S bana bile biskuvi yada çikolota almaz ama köpeğe gelince herzaman biskuviler aliyor ya sinir oldum.

Şimdi ben haksız mıyım ya? İnsan önce sevgilisini öper sonra köpekle ilgilenir demi?

Ben kapıyı aciyorum hemen çeketinş verip köpeğe sarılıyor.

Ne yani köpek benden sevimli mi şimdi?

Çok saçma değil mi ya? Üüüff.

Bana lütfen yardımcı olun. Sevgilime bu durumdan hoşlanmadığımı belirtiyim mi? Yoksa sessiz mi kalayım?

Yoksa ben kedi aliim ve hep kediyle ilgilenim görsun o :) ne yapayim sizce?
Sevgilim önce köpeği seviyor, sonra beni. Sizce bu normal mi?