Patronum benden hoşlanıyor olabilir mi?

Gizli Üye
Öncelikle kendimi tanıtayım, 19 yaşımdayım, öğrenciyim, 1.82 boyunda 74 kiloyum, esmer, kara göz kara saçlı biriyim. Fitness ve boks ile uğraşıyorum. Kızlar tarafından sürekli ilgi gördüm fakat bana pek olgun ve samimi gelmiyordu, ailevi sıkıntıları düşünmekten kızlar aklımın ucundan bile geçmedi. Patronumun Ankara'da 4 tane giyim mağazası var. Babam 10 sene önce intihar etti, ailemin maddi durumu hep yerlerdeydi bende 2 sene önce lise çıkışında bir mağazada ilan gördüm ve hemen içeri girdim, o sıralar 17 yaşımdaydım insan kaynakları müdürü (müdür onun kız kardeşi :) ) beni işe almadı 18 yaşın altında olduğum için ama ben yine de telefon numaramı bıraktım. 2 gün sonra aradılar, hemen üzerime hırkamı giydim gittim, hava yağmurluydu üstüm hep ıslandı :D o halde gittim, oturdum çay söyledi patronum, o gün tanışmış oldum onunla. Maddi durumumuzun kötü olduğunu, işe ihtiyacım olduğunu, babamın öldüğünü söyledim. Patronum işe aldı ve çalışma saatime göre iyi miktarda para verdi. 2 senedir ana şubede çalışıyorum. İlk başta biraz kuruntu yaptığımı düşündüm ama eskisinden daha ilgili davranıyor, ben stresliyken veya heyecanlıyken dudağımı ısırıyorum böyle bir huyum var, sıkılmıştım, dudağımı ısırıyordum, patronum sağ gözünü kırpıp, dudağını ısırır gibi yaptı ve gülümsedi bana doğru sonra sürekli beni övüyor, konuşurken gülümsüyor, yüzüme doğru daha çok yaklaşıyor ben heyecanlanıyorum ve galiba beni heyecanlandırmaktan zevk alıyor :D arada beni kesiyor, konuşmak için saçma nedenlerle geliyor :D saçlarımı düzeltiyor falan ama bunlar sadece bana özel yapılıyor, şu sıralar iyice arttı 1 hafta önce eski kocamdan daha olgunsun dedi :D Bu arada patronum 27 yaşında boşanmış bir kadın, alev gibi saçları var, bana işi uygulamalı olarak anlatırken boynunu ve o muhteşem parfümünün kokusunu içime çektim uff diyorum ya... Bitiyorum bu kadına sizce oluru var mı bu işin? biraz uzun oldu ama idare edin artık, kalbimde devrim yapıldı, işgal edildi, darbe oldu her bişey oldu :D az bile yazdım.
Güncellemeler
+1 yıl
..
Güncellemeler
+1 yıl
,,,
Patronum benden hoşlanıyor olabilir mi?
16 Cevap