Bir mezar nasıl bu şekilde çöker? Şoklardayım ! Lütfen Yanıtlayın !

Arkadaşlar bugün kız arkadaşımla mezarlık yolundan yürüyordum.. Bizim eve doğru yol baya üzüyordu ve kız arkadaşıma "Gel mezarlıktan geçelim daha kısa olur yol" dedim ve "tamam" dedi Girdik kapısından yürüyorduk ileriye doğru.. Derken haliyle etrafa bakıyoruz tedirginiz... Herneyse gözüm bir mezara ilişti... Gayet tertipli bir şekilde mermerle çevrili mezar taşı var ölünün adı soyadı vs vs bilgilerin hepsi mevcut. hatta ölüm tarihi :2007 gün ay sü an hatırlamıyorum..

Herneyse mezarın üzerinde koca bir delik... Kız arkadaşıma "bakarmışın şuraya bu ne ya nasıl birşey böyle" dedim yaklaştık biraz tabii kız arkadaşım biraz daha cesaretli şekilde ikimizde o delikten assa bakıcaz ne bu diye ikimizde çok fazla bakamadık ama gördüğümüz kadarıyla şok olmamız kaçınılmazdı.. Görünen taraf neredeyse 1 metreden fazla koskocaman çukurdu.. içerisinde yapraklar falan varmış.. Bir mezar bu şekilde nasıl çöker :S Anlam veremedim çok garipsedim ve ürktüm.. O kadar mezar gördüm toprağı içine doğru çöken ama hayatımda hiç koca bir delik ve içerisinde 1 metreden fazla çukur oluşmuş bir mezar görmedim sanki içinde ki bütün toprak alınmış adeta bir sığınak gibiydi çok garipsedim.. Neden böyle diye de saatlerdir düşünüyorum. Bir fikri olan var mıdır ?

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun tek bır açıklaması vardır

o da ölü defnedilirken sağa yan yatırılır ve üzerine toprak gelmesin diye direk, tahtalarla yine yan şekilde ölünün üstü kapatılır yani öldüğümüzde üstümüze direk toprak atılmaz!

Mezarda boşlukta kalınır bir süre sonra toprak o tahtaların çürüyüp çökmesiyle ölünün üzerine düşer ve o gördüğün oyuklar meydana gelir.Hepsi bu.

1|1
    • Şikayet

+1 perfectt Gustoo :))

öyle diyorsan öyledrrrr :))

• Şikayet

;))))

• Şikayet

Muhabbetiniz Bol olsun :)