• Sor
  • Bence

Erkek Adam Ne Giyer Ne Giymez?

Ya şimdi şöyle bir şey görüyorum son dönem ki mi genç arkadaşlar ve kendisini halen 15 yaşında sanan 35 yaşında abiler Pembe gömlek, t-shirt vs. giyiyorlar. Bence erkek adam pembe giymez arkadaş. Peki sizin bir erkekte görmeye dayanamadığınız giysiler veya aksesuarlar nelerdir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Başlığı okuduğum da erkekler pembe giymesin yazacaktım ki aynı görüşteymişiz zaten.

• Teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 8

• polo yaka t-shirt giyip yakaları dikmek pembe t-shirt (bu akımı kım başlattı mk :/ )dar pantolon beyaz kot (yazarken utandım :/ )Renkli pantolon... hadi maviyi anlarım kırmızıyı anlarımda pembe pantolon ney lan :S

• bence hıcbırsey gıymez ewe gıder şortla uzanır yatar cunku akşama kadar canımız cıkıo sıcakta iş geregı takım elbıse kravat:(

• Erkek adam renkli renkli pantolunn girmez

• giyerim arkadaş! giydiğimde de gayet güzel yakışıyor...

• Dar kot giyip k*ç arasına kaçırmaz.. Ayakkabı siyah çorap beyaz giymez.. Meme uçalrına yapışacak kadar dar tshort giymez.. Muslukçu çatalına özenip kot düşürmez.. Ensede bir tutam naturel saç uzantısı bırakıp uçları dikerek boyunda kalın boncukla kombinlemez.. Undebach sdkjhsdf

• Ben de erkeklerin pembe ve turuncu pantolonlarına gıcığım. Çok enteresan bir görüntü ortaya çıkıyor.

• wayfarer model güneşgözlüğü (tiksindirecek kadar çoğaldı), pembe renkli her kıyafet (aynen bro)

• Yakışırsa giysinde hoş durmaz

Yükleniyor...