Kız arkadaşım bana karşı çok sert ve kırıcı konuşuyor?

Gizli Üye
Kız arkadaşım beni çok seviyor benim için çok fedakarlıklar yaptı ama ona rağmen her tartışma da ayrılmamızı istiyor 4 senelik bir ilişkimiz var ben onu sinirlendirdiğimde 4-5 gün boyunca hep soğuk ve sert bana karşı numaramı engelliyor bazen bu kadar severken Nasıl böyle oluyor bende kırılıyorum onu üzmemek için elimden geleni yapıyorum ama insanoğlu bazen üzebiliyorum ama o en ufak bir kelime olsun davranış olsun hemen parlar telefonu yüzüme kapatır kısacası benle dertleşip halledeceğine beni yalnız bırakıp acı çektiriyor Böyle olduğunda yemeden içmeden kesiliyorum ama aynı şeyi ben ona yapmıyorum
Güncellemeler
+1 yıl
Ve dünden beri ben ona karşı soğuğum dönüp de bir konuşalım veya özür dileyeceğine o da mesaj atmıyor benim ona geleceğimi özür dileyeceğimi düşünüyor herhalde
Kız arkadaşım bana karşı çok sert ve kırıcı konuşuyor?