Eşimden boşanmak istiyorum, bosanamıyorum. Lütfen yardım eder misiniz?

Gizli Üye
Eşimle birlikteliğimizin 7. Evliliğimizin 3. yılındayız. Herşey rüya gibi başlamıştı, öyle devam etmedi malesef. İkimizde kariyer sahibi, çevresi olan insanlarız. Kendisi genel müdür, fazlasıyla kültürlü, akıllı, realist, temiz kalpli bir insandır. Görseniz böyle olgun bir insan bunu nasıl yapar dersiniz. Benim çalıştığım şirketten tanıştığım bir bayan vardı, kısa zamanda yakın arkadaş olduk. Aksam yemeklerine falan gelirdi, arkadaş ortamlarında buluşurduk topluca. Meğer bu kız bir eskortmuş, tek amacı eşimmiş. Eşimle beraberler şu an. Eşimle sadece parası için birlikte ve beni kıskandığı için benimle rekabete giriyor bundan adım gibi eminim. Artık eşimde bu kadından bıkmış durumda bana sürekli ' Bu kız senin tırnağın etmez, sana yemin ediyorum, her konuda. Daha güzelsin, daha akıllısın, daha iyi kalplisin.. Ama kurtulamıyorum bu illetten, pesimi bırakmıyor. ' diyor ve hala görüşmeye devam ediyor. Eşimle şu an ayrıyız. O Ulus'ta oturmaya devam ediyor ben Suadiye'de ayrı eve çıktım. Adi kadın beni her gün arıyor. Küfür ediyor, tehdit ediyor, beddua ediyor, boşanacaksın bak gör o benim olacak diyor. Eşim desen içip içip kapıya dayanıyor. Ağlıyor, zırlıyor, affet beni diyor, bana yanaşmaya çalışıyor sızıyor. Boşanmak istiyorum ama 3 aylık hamileyim, eşime daha söylemedim söylemeyi de düşünmüyorum. Aldırmak da istemiyorum. Eşimi de hala seviyorum, ama kırgınım, kızgınım fazlasıyla. Artık kesinlikle birlikte olmak istemiyorum. Benden uzak olsunlar, o baş belası sevgiliside kendiside peşimi bıraksın yeter. Boşanmak istemiyor, herşeyime karışmaya başladı bela gibi. Dün gece yine sarhoş şekilde bana geldi, yok şunu giymeyeceksin bunu giymeyeceksin, şununla görüşmeyeceksin falan dedi. Bu sefer benimde canıma tak etmişti bağırdım çağırdım.8 yılı geride bıraktık, ilk defa bana vurdu. Gözü dönmüştü, ciddi ciddi dövdü sadece vurmadı. O kadar gözümden düştü ki.. Kadın bana eşimle beraber çplak fotoğraflarını yolluyor gizlice. Aldatılmanın acısı gerçekten çok büyükmüş.
Güncellemeler
+1 yıl
Ama inanır mısınız, artık hic biri umrumda değil. Tek düşündüğüm bebeğim. Hayatım alt üst oldu, ağlamaktan bıktım. İrademi kaybetmiş durumdayım, lütfen akıl verir misiniz? Ne yapacağım.. Boşluktayım.
Eşimden boşanmak istiyorum, bosanamıyorum. Lütfen yardım eder misiniz?