Hoşlandığım adam evli ama o da benden hoşlanıyor olabilir mi?

1tebessum
Hoşlandığım adam evli ama böyle şeyler olabiliyor evli insanlarda aşık oluyor bunun taraftarı değilim ama merak ediyorum acaba oda benden hoşlanıyormu tek sorum budur !

İş yerimiz yanyana sürekli görüyoruz birbirimizi onu takip ediyorum gözlerimle birçok gez göz göze geliyoruz.Onunla konuşurken gözlerimin içine bakıyor .Komik bişey sölediğimde yada espri yaptıgımda kimse gülmese o gülümsüyor.Yemek yedin mi gibi sorular soruyor iş yaparken bazen ya benim onu izlediğimi fark edip bakıyor yada oda bakmak için dönüyor.Ama bi yandanda benimle yanyana gelmek içinde çabaladığını düşünmüyorum.Belki ben yanılıyorumdur çünkü bütün gün gerçekten meşgul oluyor ve zaten görmek istese gayet gelip görebiliyor aynı masade kahvaltı yapıyoruz.Onunla ilgilendiğimi fark etiremiyorum pek ama çay alıtmısın vs. gibi şeyleri söylemektende kaçınmıyorum.Oda söylemek yerine mesela yiceği önüme koyuyor.Bilmiyorum fikirleriniz nedir gerçekten kafam çok karışık bu arada ben bekar bi kızım.Hiç evlenmedim.Bununda etkisi olabilir mi?
Güncellemeler
+1 yıl
Bazı kötü yorumlar saygısız yorumlar oldu ama olur bütün yorumlar için teşekür ediyorum çok yardımcı oldunuz en iisi kendime daha uygun bir insanla görüşmek beni kendime getirecektir teşekkürler.
Hoşlandığım adam evli ama o da benden hoşlanıyor olabilir mi?